Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek is azert alacsony...

Szerintetek is azert alacsony a tesztoszteron szintem mivel en sose eltem normalis eletet ugy mint a normalis ferfiak?

Figyelt kérdés
Mivel en sose szexeltem, es sose sportoltam. Illetve volt olyan hogy sportoltam de hamar feladtam mindig. Sose volt kitartasom semmihez. Sose eltem porgos eletet sose volt izgalmas eletem csak az idegeskedes ment kb egesz eletemben. Olvastam a neten hogy meg a normalis ferfiaknak is csokken 30 eves koruk korul. En most 26 eves vagyok mi lesz velem ha mar most is veszesen alacsony. A tesztoszteron hiany szinte osszes tunetet produkalom. Igaz orvos nem latott meg nem is fog az biztos. En magam szeretnem megoldani ezt a problemat. Szerintetek mit kellenne hogy szedjek???

2018. szept. 30. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Koleszterinszegény étrend ide vezet!
2018. szept. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Hát akkor kelj fel, és irány csajozni! Az kicsit lendít a dolgokon!
2018. szept. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok csajozni. Nincs no a vilagon akinek tetszene egy ilyen mint en. Az alacsony teszo szint miatt se izmos se ferfias nem vagyok. De en am nem is akarok kapcsolatot ha lenne lehetosegem szexre akkor max szexelnek es ennyi.
2018. szept. 30. 11:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szexeltem, sportoltam, még is nagyon lecsökkent 26 éves koromr...
2018. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
72%
Orvos tud segíteni, más nem.
2018. okt. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!