Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez alacsony, vagy magas...

Ez alacsony, vagy magas tesztoszteron szintre utal?

Figyelt kérdés

Magas és vékony testalkatom van (187 cm, 70 kiló). Már 2 éve kondizok, de alig látszik ebből valami, ehetek bármennyit és nem látszik meg rajtam.

Szerintetek alacsony vagy magas a tesztoszteron szintem?

Mert ha magas lenne akkor könnyebben izmosodnék, de hameg alacsony lenne akkor pedig könnyen híznék. Én nem tudom eldönteni, hogy melyik.



üdv


2017. febr. 18. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Az hogy ki mennyire hízékony nem a tesztoszteron szint határozza meg,hanem az anyagcsere gyorsasága és alkati sajátosságok. Azt viszont hogy ki mennyire izmosodik azt nagyban befolyásolja a tesztoszteronszint. De ha nincs rendben az étrended akkor hiába magas a tesztoszteronszinted és jó az edzésed nem fogsz fejlődni. Főleg ha gyors emésztésű,nehezen hízó vagy akkor jóval többet kell enned mint az átlagos,főleg szénhidrátból.
2017. febr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Am 20 éves vagyok, az arcom és a hasam alig, a mellkasom pedig egyáltalán nem szőrös. Viszont a hangom az mély.
2017. febr. 18. 12:57
 3/5 anonim ***** válasza:
A végső test alkat 25 éves korig fejlődik ki .Addig erősödik izomzatod ,csontozatod .Ez sok energiát von el ,azaz nem képződik plusz .
2017. febr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyors az anyagcseréd csak

Egyél sokat, én is azt teszem, különben nagyon vékony lennék :D

Mindenki meglepődik, mikor megmondom, mennyit eszek, nem arra gondolnának

17/f

2017. febr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Feltehetően későn érő típus vagy. Amikor a herék elkezdik a hím nemi hormonok termelését, akkor kezd leállni a agyalapi mirigy növekedési hormon termelése. Mivel magas vagy és a hangszalagjaid is meghosszabbodtak, ezért valószínű, hogy a herék később kezdték meg a hormontermelést és talán még most sem érték el a felnőttekre jellemző értéket.
2017. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!