Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Honnan tudom, hogy elmúlt a...

Honnan tudom, hogy elmúlt a péniszgombám? Lehet, hogy abba kéne hagyni a Pimafucort használatát?

Figyelt kérdés
Lassan 5 hete kezdődtek a panaszaim, apró pici pöttyök jelentek meg a péniszemen és égő érzésem volt, amikor hátrahúztam a bőrt. Ez 2-3 nap alatt elmúlt, de elkezdett szaglani és piros lett az egész makkom, továbbá az égő érzés hátrahúzáskor megmaradt és fehér váladék is termelődött a bőr alatt. Mind a ketten elmentünk orvoshoz, az urulógus nem szeretett volna foglalkozni a problémámmal és azt mondta, hogy semmi bajom nincs, de felírt Pimafucortot, de nem kezdtem el kenegetni, mert azt gondoltam, hogy igazából teljesen csak passzióból felírt valamit, mindenféle vizsgálat célzott vizsgálat nélkül. Mai napig nem értem, hogy miért UH-zott meg, ezekkel a panaszokkal. Aztán eközben a barátnőm elment nőgyógyászhoz és felírt nekünk 2x150mg flukonazolt, szájon át szedhető formátumban. Ez azonban nem használt és nem mulasztotta el az akkorra már nyilvánvaló gombás fertőzésemet, ezért elmentem a bőr és nemibeteg gondozóba. Ekkor már a bőr nehezebben jött fel, le a makkomon. A doki miután megvizsgált Balanitist diagnosztizált és felírt nekem Pimafucortot, amit most használok 2,5 hete, napi 2x. Azt mondta, hogy 1-2 hét alatt elmúlnak a panaszaim, azonban kb. 2 napja csípi a bőrömet, amikor pisilek. Elképzelhető, hogy annyira elvékonyodott a bőröm a krémtől, hogy már csak az érzékeny és marja a pisi? Már nem szűk a fitymám és nem piros a makkom, illetve nincs furcsa szaga a makkomnak. Lehetséges, hogy abba kéne hagynom a pimafucort használatát, mert már egészséges vagyok, csak a mellékhatások miatt száraz a bőr a makkomon és amiatt érzékeny?

2018. okt. 3. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy kontrollra vissza kéne menned!
2018. okt. 8. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!