Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Potencia gondjaim miért vannak?

Potencia gondjaim miért vannak?

Figyelt kérdés

Most 30 éves vagyok, de emlékszem, hogy már a legelső szexnél is és sokszor volt azután is gond, hogy nem állt fel rendesen.


A gumi emiatt szóba sem jöhet, mert egyszerűen egyből lekonyul. Amikor nagyon nagy izgalmi állapotban vagyok, ami elég ritka, akkor egy kis ideig keményen áll, de ha nem történik semmi, nagyon lekonyul.


Van hogy szex közben is egyszerűen, elmegy a kedvem vagy én nem tudom, de összemegy.


Ez mitől lehet? Mint mondtam nem mostanában kezdődött ez. Mindig ilyen volt. Ilyen alkat vagyok?


Valamikor meg nagyon jól megy, hamar feláll és sokáig tart, ez van nagyon ritkán, és jó lenne ha gyakrabban lenne így.


Valaki tud erre valami természetes alapú megoldást?


2018. okt. 7. 07:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Epe és vagy máj probléma is okozhat hasonló tüneteket
2018. okt. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rossz program fut a fejedben. Nincs semmi bajod. Először is van e nemi vágyad úgy értem nem csak fejben, hanem ágyékban?
2018. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!