Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megütötték a jobb herémet...

Megütötték a jobb herémet tegnap előtt de még mindig fáj, elmenjek dokihoz?

Figyelt kérdés

Nem mindig fáj.. Néha előjön 2 óránként és fáj.. kitapintottam és asszem valami elváltozott oda lent, de lehet csak beképzelem.. mit tegyek? Doki?

Ököllel erősen lett megütve, idióta oszttársam ezzel szórakozott

17/F


2018. okt. 10. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Mielőbb menj orvoshoz.
2018. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Ha fáj, orvos. Ha nem fáj, ne menj el, csak a sor lesz nagyobb miattad. Nem értettem soha ezeket a kérdéseket.
2018. okt. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

A herék nagyon jól levédett helyen vannak.Miért engedted ?

Ha gond lenne ,el sem múlna a fájdalom egy pillanatra sem .

2018. okt. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szamo77db ***** válasza:
52%
Mindenképpen lássa orvos. Ő megmondja, hogyan tovább.
2018. okt. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

3-as, te alighanem nő vagy...

Mit ér, ha védett helyen van valami mégis megsérül? Hallottam, hogy a nők azt mondják, hogy nincs nagyobb fájdalom a szülési fájdalmaknál. Erre a férfiak azt mondják, hogy ezt csak az mondja, aki még nem volt tö.ön rúgva! A here sérülési ájulást is kiválthat, borzasztó fájdalmakkal. Egy ismerősömet futballozáskor megrúgták a heréit. Előtte volt egy gyerek, de utána egész Életére nemzőképtelen maradt. Azt monda nekem, hogy emiatt.

Kérdező, fordulj orvoshoz (háziorvos, még ha nő is, ő nem azért van, hogy kinevessen. Ő orvos és nem gúnygyár.

2018. okt. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A herék védelméről a természet elég jól gondoskodott, kedves utolsó. Ha minden tökön rúgás után orvoshoz szaladgálnánk, tele lennének a várók. Az esetek 99,99%-ában a heréknek semmi bajuk nem lesz, azon kívül, hogy fájnak.
2018. okt. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!