Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hatásos a Canesten krém...

Hatásos a Canesten krém férfiaknál is?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál, kaptam hüvelytablettát és mondta a doki, hogy kenjem egy ideig a nemiszervem krémmel. Mivel van párom és fogamzásgátlóval védekezünk, ezért a Canesten krém hatásos lehet nála is? Az ő nemiszerve nem viszket és nem is ég, de valószínűleg elkapta. A biztonság kedvéért kezelni szeretnénk. Nektek is csak elég volt a krém, vagy mindenképp el kell menni dokihoz?

2018. okt. 12. 11:54
 1/10 A kérdező kommentje:
A nőgyógyásznál ideges voltam, sajnos elfelejtettem megkérdezni tőle.
2018. okt. 12. 11:56
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mindig ugyanazzal kell kezelni a férfit is, nála is hatásos!

Különben visszafertőz!

2018. okt. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt hittem neki is szájon át bevehető tablettát kell szednie. Ezért féltem kicsit, hogy hatásos lesz-e csak a krém.
2018. okt. 12. 12:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Ácsi! Hülyeséget csináltál, kérdező!

Ilyenkor nem az van, hogy csak annak kell orvoshoz mennie, akinek tünetei vannak, hanem annak is, akinek nincs, azaz, őt is el kellett volna vinned magaddal a nőgyógyászhoz. Mert most a Canesten krém sem csodaszer, külsőleg lehet haténykonynak tűnik, de nem mindenkinél válik be, és mivel nem írtál természetesen sajnos semmit arról, hogy mi a bajod, így most mindenki - beleértve engemet is - csak gombás fertőzésre gondolunk. Nem, ez nem egyértelmű, ezt neked kell megadni mi a bajod, mi nem vagyunk gondolatolvasók, Kérdező!

Ilyenkor ha csak téged kezelnek, őt meg se vizsgálják meg semmi, akkor ha te meggyógyultál, ő könnyedén visszafertőzhet, sz[val adogatjátok ezt a szép kis akármit oda-vissza egymásnak. Ilyenkor mindkettőtöknek el kell menni a másikkal az orvoshoz, akinek mindkettőtöket kezelnie kell! Nemcsak téged, hanem őt is!


Most már mindegy. Nyilván neki nem írt volna fel hüvelykúpot akkor sem... XD


Most annyit tehettek, hogy elkíséred szépen a bőr- és nemibeteg-gondozóba, ahol a gyakorikérdések laikusokból álló közönsége helyett szakemberek mondják meg, mi a teendő ebben az esetben, kell-e a párodat is kezelni, és ha igen, akkor hogyan?!

Legyen ez egy ilyen helyzetben alap-evidens!

2018. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az valóban kimaradt, hogy mit állapított meg az orvos. Azt mondta, hogy valószínűleg bakteriális hüvelyfertőzésem van. Erre kaptam kúpot. Azt furcsáltam, hogy nem vett kenetet. Na mindegy, abban sem vagyok biztos, hogy nem hüvelygomba... Ha jól tudom nem egy a kettő.
2018. okt. 12. 18:49
 6/10 A kérdező kommentje:
A hüvelytabletta szerencsére segített, már az első használat után éreztem a változást, és még van 5 db.
2018. okt. 12. 18:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem. Viszont azzal, hogy csak magadról beszélsz, nem reagálsz a leírtaakra, így nem tudható, hogy most neked ez leesett-e amit itt leírtunk, de a pároddal kapcsolatban Kérdező! Mert ezt a kérdést tulajdonképpen miatta írtad ki, nem?
2018. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, a páromról van szó. De a legelső kommentedben leírtad, hogy nem is írtam le a betegségem, ezért fejtettem ki bővebben. A másodikban válaszodban pedig már azt magyarázod, hogy miért magamról beszélek.. Nem nagyon összefüggő amiket írsz.

Nyilván tudom, hogy itt nem szakképzett orvosok vannak, hanem laikusok, de személyes tapasztalatokra voltam kíváncsi, mint a legtöbben, akik kiírnak egy kérdést ide...

2018. okt. 12. 19:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Canesten a bakteriális fertőzésre kb. halottnak a beöntés. Az egyik gomba, a másik baktérium. Ha így működne, tüdőgyulladásra is fel lehetne írni.
2018. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem fertőződtem vissza, szóval valószínűleg hatott... :)
2018. nov. 5. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!