Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma problema, valakinek...

Fityma problema, valakinek volt mar ilyen?

Figyelt kérdés
Az lenne a problemam, hogy ha felhuzom a bort a makkon es flehuzva tartom, a jobb oldala egy ido utan felduzzad, mintha egy holyag lenne, es irritalo, amig ez nem jelentkezik nagyon is kenyelmes felhuzott borrel lenni, de korulmetelest nem akarok, valakinek valami otlete, hogy duzzad meg a bor?

2018. okt. 13. 22:15
 1/6 Mojjo ***** válasza:
67%

Amikor a "bor" szót bejelöltem figyelt kukcsszónak, nem épp ilyen kérdésekre vágytam. Nyugtass meg, ugye tudod, mi a különbség a bőr, meg a bor között, és a boltban nem vörös bőrt kérsz inni?


Amúgy meg irány az orvos, ilyesmit ne netes fóromokon akarj megszakértetni.

2018. okt. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs ekezet, a forumok szerintem arra vannak, hogy ha valakinek tortent mar hasonlo problem esetleg megkerdezem, hogy tudja e mitol van, mi a teendo ilyenkor
2018. okt. 13. 22:38
 3/6 Mojjo ***** válasza:
68%

@2: A szűkületnél még volt ékezeted, gondolom ott fogyott akkor el.

Ne érts félre, értem én, hogy baromi menő ekezeten nelkul irni, és _általában_ érthető is, de ez esetben totál mást jelentő szót jelöltél be kulcsszónak, mint amit akartál. És így bizony akik értenek a bőrünk gondjaihoz, így bejelölték azt kulcsszónak, nem találnak ide, ellenben a borászati kérdésekben jártas fórumtársak meg virtuálisan lesheik a micsodád... :D


Csak, hogy érezd:

[link]


És a duzzanat méretétől függően ez sajnos továbbra is eléggé orvosos bulinak hangzik...

2018. okt. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Egyetértek az előző kommentelővel!

Ha magyar ember vagy, kötelességed tisztelni a nyelvedet annyival, hogy helyesen használod, mert helyesen írni sajnos intelligencia kérdése kérdező, nem kényelmi kérdés. Főleg, ha még segítséget is vársz másoktól, honfitársaidtól. Ha én tudok helyesen írni (legalább 90-95%-ban, ékezetekkel, telefonról), akkor ugyanez minden egyes kérdezőtől, felhasználótól apelláta nélkül elvárható, kedves Kérdező! Így tőled is.

2018. okt. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Most miért kell szegény kérdezőt lehurrogni? Akkora parasztok vagytok. Én igenis bort tartok felhúzva a makkomon. Most éppen egy 2016-os villányi portugiesert. Száraz vörösbor, melyben enyhe fűszeresség és vanília érezhető. És igen, be volt dagadva... a dugó a palackba.
2018. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mojjo ***** válasza:
100%
@5: Szakadok :D
2018. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!