Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudok a kollégium ban...

HEyoalf kérdése:

Nem tudok a kollégium ban pisilni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem a kollégiumi életet és már ma reggeltől nagyon kell, de csak pisilni. Félek a mosdóba bemenni mert sokan vannak és tudom h nemfog sikerulni. Lehet bajom ha egészen hajnalig nem megyek ki? Mert úgyszeretném hogy majd kb ejfelkor kimennék mert akkor nincs ott senki. Kérem szépen válaszoljatok gyorsan! Elore is koszonom!!

2018. szept. 3. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, lehet bajod. De egy idő után a szervezet intėzkedni fog ha akarod ha nem.
2018. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Menj oda és pisilj, ahogy mások.
2018. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet bajod.

Gondolj arra, hogy senki sem foglalkozik veled. Főleg, ha sokan vannak.

2018. szept. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ember, szedd már össze magad! Hidd el, hogy ott senki nem kíváncsi a cerkádra. Ha meg máshogy semmiképp nem megy, igyál meg pl 3 sör-Unicumot, attól kénytelen leszel elmenni a mosdóba, és némi bátorságot is ad hozzá.
2018. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem fog érdekelni. Becsukod az ajtót, és azt sem fogják tudni, hogy ki van bent. Durvább dolgokhoz is hozzá vannak szokva a kolisok, mint hogy hallják egymást pisilni. Eddig hogyan csináltad nyilvános helyen?


Igen, lehet bajod. A hólyagodnak és a záróizmaidnak sem tesz jót. De azért sem, mert valószínűleg inni sem mersz emiatt egész nap. Úgyis muszáj lesz hozzászoknod, mert nem tudod megoldani, hogy hónapokon át naponta egyszer pisilj csak. Ha eléggé kell, úgyis sikerülni fog.

2018. szept. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Először is éjfélkor ugyanannyian lesznek, mint most. Sőt, egyszer éjfélkor épp mellettem szexeltek a wc-n, nem volt kellemes hallgatni.

Másodszor, muszáj lesz hozzászoknod, nem teheted meg évekig, hogy nem mész ki napközben wc-re. Hidd el, senkit nem érdekel mit csinálsz ott, vagy épp milyen hangok jönnek ki. Magadra zárod az ajtót, körberakod a deszkát wc-papírral, leülsz kényelmesen, és vársz amíg kijön.

2018. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek az ertelmes valaszokat, tudtam pisilni, de csak akkor mikor senki nem volt ott. Koszi megegyszer, egyebkent ha van meg tipp akkor szeretettel varom!
2018. szept. 3. 15:20
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
menj be a fülkébe eleinte, ha zavar. Utána már megszokod egy idő után és simán tudsz majd. először én is gátlásos voltam, de már semmi gondom nincs ezzel
2018. szept. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nincs fülke?

a végén annyira kell majd, hogy nem tudod visszatartani, na akkor már nem érdekel, hogy van-e ott valaki rajtad kivül

egyébként én sem tudok pisilni nyilvánosba ha van még ott valaki (haverokon kivül, mert ők vmiért nem zavarnak), de fülkében igen

2018. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom ez csak vicc.A kollégiumba is vannak fülkés wc-k szóval oda is be lehet menni.Suliba is kellett valahol pisilnod(általánosra gondolok,és középsulira)
2018. szept. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!