Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szexuális izgalomra miért...

Szexuális izgalomra miért nincs merevedésem?

Figyelt kérdés

37 éves férfi vagyok. Aktus közben eddig se volt tökéletes a merevedésem, de gyógyszerrel (tadalafil) elfogadható volt. Viszont maszturbálás közben valamint éjszakánként mindig is brutális kemény szokott lenni a hímvesszőm, gyógyszer nélkül is, bármikor.


Most két hete hirtelen megváltozott valami. Ugyanúgy kívánom a szexet, de a partnerem egyáltalán nem tudja felállítani, gyógyszerrel sem. És ami a legdurvább, hogy ha egyedül maszturbálok, akkor sincs egy fikarcnyi merevedésem se, semmi. Csak a teljesen ernyedt hímvesszőmön tudom húzgálni a bőrt, egyszerűen nevetségesen szomorú a helyzet.

Viszont éjszakánként még mindig megvan a kőkemény merevedés, minden egyes éjszaka, van hogy ébredés előtti félálomban akár fél órán át is kőkemény vagyok. Tehát ez alapján szervi baj nem lehet. Ha meg lelki oka lenne (bár nem történt semmi mostanában ami lelki okot válthatna ki), akkor önmagamnak csinálva azért fel kellene állnia, nem?


Mi lehet ez, mi okozhat ilyet, hogy maszturbálás közben sem áll már fel?

Másnak volt már ilyen tapasztalata? Elmúlhat ez magától?



2018. okt. 31. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:
urológushoz kell menni
2018. nov. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!