Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herén rúgás tényleg fáj...

Herén rúgás tényleg fáj ennyire vagy csak megjátsszák?

Figyelt kérdés
Múlt héten tesi órán labdával véletlenül telibe találták a nemi szervét az egyik gyereknek. Azonnal összeroskadt és elkezdte szorongatni a nemi szervét. Ez volt több percig, majd végül csak-csa fel állt és folytattuk az órát. Csajként értelmetlenül állok ez előtt, tudom hogy mivel nekem nincsenek heréim azért, de tényleg annyira fájdalmas, hogy állni sem bírnak tőle a fiúk? Pár éve általánosba történt meg velem, hogy a szemem láttára verekedett össze a bátyám egyik osztálytársával. Egyszer térdre esett a bátyám, majd a másik gyerek fenékbe akarta rúgni, de mivel a tesóm térdre esett, előrébb sikerült rúgni neki. Ez után reakció nélkül fel állt majd tovább futott a tesóm, nem is mutatta hogy fáj neki, csak később mesélte hogy telibe tökön rúgta hátulról a gyerek. Ezért sem értem, hogy ha a tesóm ki bírta, akkor mások miért esnek azonnal össze egy tökönrúgástól?

2018. nov. 2. 21:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Annyira intenzív fájdalom hogy nehéz bármihez is hasonlítani.
2018. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
azt mondta a fájdalom kiterjedt a hasára is, és olyan érzés volt mint egy jó erős hasgörcs
2018. nov. 3. 08:22
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

nem játszák meg

ha nagyon megrúgják még hánysz is

2018. nov. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hazudott.A fájdalom az egész alhasra kiterjed .
2018. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy cipőben, mezítláb, sarokkal, lábfejjel, térddel "kapja" az illető azt a rúgást. Amúgy fáj a legtöbb esetben, mert egy váratlan mozdulat történik egy lágy testrészre.
2018. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
Függ a rúgás erejétől, de ha jól megrúgnak, akkor az maradandó kárt tud okozni.
2018. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
22%
Neem, mind csak megjátssza! Én is mindig mondom a barátnőmnek, hogy szeretetből rugdosson már tökön, mert az olyan jó érzés!
2018. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Azt szokta mondani, tapasztalat teszi a mestert, de ez nem fog bejönni. Előzőek jól írták, a bátyádat nem tökön, hanem gáton rúgták. Nem az, hogy fáj, csak egy olyan kellemetlen érzés megy végig rajtad, minden belassul. Minden. Jó, nyilván fáj, de nem attól fogsz megállni. Az is kellemetlen már, ha egy picit erősebben összeszorítják őket sokaknak. Én általában csak lassabban mozgok, de nem összerogyok tőle. Minek erősebb az ütés, annál rosszabb az 'érzés'. Tehát nem, nem a fájdalomtól, hanem attól a bizonyos érzéstől lesznek rosszul a férfiak.
2018. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy tényleg herén találták a bátyját, csak verekedés közben felmegy az adrenalin szint, ami tompítja a fájdalmat. (Utána viszont fáj ugyanúgy) Ezért verekedésben nem nyerő stratégia tökönrúgni az ellenfeled. Lehet, hogy fájni fog neki, de az adrenalin miatt az nem lesz KO. Viszont a fájdalomnál fontosabb, hogy maradandó károsodást tud okozni, a nemzőképességet is befolyásolhatja.
2018. nov. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
amúgy azt sem értem, hogy egy gyengébb rúgást hogyan lehet kibírni, nemhogy egy erősebbet. Mondjuk még egyet sem kaptam szerencsére
2019. jan. 4. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!