Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitol atlatszo a spermam? Ez...

Mitol atlatszo a spermam? Ez mitol lehet? Lehet valami problema?

Figyelt kérdés
Nyulos meg mindig csak a szine nincs meg atlatszo elegge.Mindig is azvolt valamennyire de most teljesen atlatszo lett.Pedig pisalas utan vertem ki...
2010. jún. 25. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy nincs spermád... ami nem túl jó dolog. Az átlátszó rész az csak a "hordozó" közeg, amit a prosztata termel. A sperma a fehér rész. Ha fiatal vagy még, mármint tizenkevés éves, akkor lehet hogy nem túl nagy baj. De ha idősebb vagy, akkor menjél el az orvoshoz, mert lehet hogy valami nincs rendben.
2010. jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16 éves korig előfordulhat hogy valakinek csak előváladéka van,mint neked is é s még nincs spermája.Megkérdezhetem hány éves vagy,milyen magas,fejlett v. még inkább kisfiús fejlettségű odalennt?
2010. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
14 eves vagy januarba leszek 15 es nem vok annyira fejlett meg de volt mar hogy kicsit feherebb volt foleg a kozepe a spermanak...170 cm magas vagyok
2010. jún. 28. 12:36
 4/6 A kérdező kommentje:
amugy kb 16,5 cm a peniszem nem kicsi de nem annyira szoros!
2010. jún. 28. 12:40
 5/6 anonim ***** válasza:

14 vagy,akkor ne aggódj,még van 2 éved hogy spermád legyen,a te korodban előfordul,hogy néha már van az előváladékban sperma is,ez már azt jelenti hogy nem sokára spermád lesz.De elég jó adottságaid vannak,szóval nem izzgulj,az unokatesóim közül többnek is csak 15 éves kora után lett és ők sem voltak nagy növésűek.De az hogy van előváladékod az már eleve jó jel,mert van akinek még ez sincs és jóval idősebb nálad.

Szóval legyél türelmes és ne aggódj.

2010. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. jún. 30. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!