Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi baja lehet a makkomnak?

Mi baja lehet a makkomnak?

Figyelt kérdés

Már jónéhány hónapja nem olyan a makkomona bőr mint azelőtt.


Szaraz, érdes, rücskös, repedezett, apro pottyok vannak rajta, piros es van hogy foltokban hámlik.


1x voltam urologusnál azt mondta semmi baja, mert akkor amugy pont nem volt olyan veszes...


Csináltak vérből, vizeletből nemi betegseg tesztet, ezeket nézték:

-aerob tenyésztés

-gomba

-trichomonas

-mycoplasma-ureoplasma

-chlamydia sp.ag

Ezek negativak mind


Altalanos vizelet:

-feherje

-cukor

-genny

-UBG

-bilirubin

-aceton

-vizelet üledék:1-2 fvs.


Ezek is negativak, normalok.


Vérből:

-HIV Ag (VIDAS)

-HIV-1 és HIV-2 At (VIDAS)

Ezek is negatívak.


Időnként normálisabbnak tunik a makkom felszíne, utana megint elojonnek a fent irt tünetek.


Patikában kaptam rá: Lomexin krémet es betadinet, ezekkel kezeltem ezek enyhitettek, de utana elegge erdes es dszaraz lett es hamlott is...


Bőrgyogyasznal voltam vele: lomexint irt siman, megint kezeltem, elmult egy kis idore aztan ismet nagyon csunya lett..


Canestennel is kezeltem mar.. csak reszeleges gyogyulast hozott.


Mi lehet ez? Viszket is mindig, van hogy vizeleskor csip , ég kicsit. És nagyon aggaszto, mert tudom hogy nem ilyen volt nem igy nezett ki... mit lehetne meg csinaltatni? Nezetni?



2018. nov. 8. 15:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát végülis a nemibetegségeket is vizsgálták már, nem tudom hogy tudnak-e máshol többet.


Biztos, hogy gomba az a combodon? Vagy csak hasonlít arra? (mert bizonyos dermatitisek is tudnak olyat hogy száraz hámló réteg van a tetején, alatta meg piros) — szóval ha valami ilyesmi, akkor meg lehet hogy nem gombaölővel kell annak nekiesni, hanem mondjuk Elocommal vagy egyéb szteroidos kenőccsel.


A makkod fedve vagy fedetlenül szokott lenni? Ha az előbbi, próbáltad-e szabadon tartani inkább?

2018. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Elmeletileg nem szabadna mar ezek utan nemi betegnek lennem. Hiszen megtalaltak volna.


Bőrgyógyász mondta ra hogy gomba.. hat igen erre en is gondoltam mar h lehet nem is az.. de ha beizzad van hogy oylan jellegzetes szaga van es az a gombanak van.


Holnao megyek amugy borgyogyaszhoz ezekkel es mindent mondok neki.


Amugy fedett allapotban szokott lenni a makkom, megprobalhatom de ugy elegge erzekeny es ugy kiszarad jobban vagy nem?

Egy probat meger.


Remelem.hogy rendbejon.

Masnak hasonlo tunetek?

Szex, oralis szex utan nektek is van hogy faj vagy erzekenyebb a makk?

Parom cigizik esetleg nem lehet hogy az irritalja a makkom?


Bar ilyen tuneteket az nem hiszem hogy okozna...

2018. nov. 12. 21:53
 13/17 anonim ***** válasza:

Valóban szárazabb ha fedetlenül van, de ha esetleg tényleg van a makkon gomba (bár nem találtak) akkor annak kedvez a nedves környezet és árt ha szárazon van, meg asszem a dermatitisnek is jó szokott lenni ha "levegőzik" (mondjuk alsógatyában nehéz :D). Szóval azért gondoltam hogy lehet hogy segíthet.


Cigire nem hiszem hogy így tud reagálni a szervezet...


Élvezés után érzékenyebb makk meg teljesen normálisnak hangzik, az szerintem mindenkinek olyan.

2018. nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Koszi szepen hogy irtal.

Remelem mar kiderul.

Miat is elegge viszket.. nem tudom hogy mi lehet

Tenyleg leher hogy valami borbetegseg lenne.

Csak azert eleg zavaro..

Es kenywlmetlen.

Vagy csak alapbol erzekeny a borom.


(Ma is pl. Egesz jo volt, alig latszodott.

Par oraja volt egy 'kemenyebb oralis szex'

Utana mindig megmosom.sima vizzel meg van iylen minden mentes gyogyszertaros mosakodo kenocs azzal szoktam de inakbb sima vizzel.)


Lehet a durvulastol is siman?

Bar ilyen tunetek nem hiszem hogy kijonnenek csak a sz*ptatastol..


Holnap mutatom a borgyogyasznak, remelem ezuttal kapok valamit ra ami teljesen be is valik..

2018. nov. 12. 22:27
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát remélem megtalálják hogy mi a gond :)
2018. nov. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Most mar ideje lenne... muszaj lesz neki 😁
2018. nov. 12. 22:45
 17/17 anonim ***** válasza:
Majd leirod mit mondott a borgyogyasz? Hatha tanulhatunk belole. Baratnodet nem zavarja a gomba, mert siman elkaphatja? Egyebkent ot is erdemes lenni kivizsgalaltatni, hatha nala van valami problema es egymasnak adogatjatok oda-vissza.
2018. nov. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!