Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bal hete fölötti csomó?

Bal hete fölötti csomó?

Figyelt kérdés

Jóval a here és a mellékhere fölött van. Csak úgy tudom kitapintana, ha meleg vizes fürdőt veszek, illetve ilyenkor lehet látni is, ha a herezacskó bőrt két oldalra húzom(feszítem). Nem kemény, egészen lágy, inkább olyan mintha az ondóvezeték lenne megdagadva, vagy nem is tudom.


Urológusnál voltam, átnézett mindent, nem talált semmit. Lehet hülye vagyok, és "ilyen" mindenkinek van, vagy nem volt alapos a doki? Egyébként prosztatagyulladást állapított meg, amit sejtettem is, és elmondta, hogy ezért van a bal herémben illetve az alhasamban egy húzódó érzés. Szintén a prosztatám bal oldali része van begyulladva.


Ötlet?



2018. nov. 9. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy a doki pontosan megmondja,a prosztatának melyik része van begyulladva ,ilyennel még nem találkoztam .1 prosztata vagy gyulladt,vagy nem .

Mivel a doki alapos volt,talán azt mondta amit hallani akarsz .

2018. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!