Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastia lehet ez esetleg?

Gynecomastia lehet ez esetleg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Körülbelül 1 hónapja véltem felfedezni egy kis csomót/golyót közvetlen a mellbimbóm alatt. Nyomásra nagyon kicsit érzékeny, nem növekszik, viszont az lehet, hogy ez miatt fajhat a hátam és a jobb karom? Vagy esetleg köze lehet hogy idén kezdtem el újra úszni járni, és attól fajhat? Csak azért kerdezem ezt is, mert kb egyszerre jelent meg mind a kettő. A fájdalom nem állandó, inkább csak esténként jön elő.


183 cm

60 kg

16/F


Válaszokat köszönöm



2018. nov. 14. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hormonális változás miatt van, minden férfinak van ott szövet, csak a mérete más. Ha túlsúlyos valaki (pl én) akkor nagyobb lehet. De ebből a súlyarányból ítélve vékony vagy.
2018. nov. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, tehát aggodalomra nincsen okom?
2018. nov. 18. 14:26
 3/3 anonim válasza:

Kamaszoknál sok esetben jön elő hasonló, egy kis izomcsomó vagy hasonló (ahogy az előző válaszadó leírta). De én a helyedben elmennék a dokimhoz egy vizsgálatra, hogy megnézze pontosabban, mert itt GYK-n csak elméletben zajlik minden és tapasztalatokat oszthatunk meg, nem iserjük pontosan a részleteket ami pedig fontos. Nem mellesleg nem mindenki rendelkezik megfelelő tudással sem (tisztelet a kivételnek). Mind1

szerintem menyj dokihoz. Nekem is volt valami csomónak vélt cuclimuclim, oszt kiderült róla, hogy egy apró ciszta, és megtudtam, hogy vigyáznom kell, nehogy beüssem, vagy hasonló.

De nyugi, nagyon kixsi az esély hogy nagyobb a baj, max jobban kell figyelni.

2018. nov. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!