Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Voltmár valakinek GYNECOMASTIA...

Voltmár valakinek GYNECOMASTIA (FÉRFI MELLKISEBBÍTÉS) ilyen mell megnagyobbodása? Ki mű tette meg vagy valaki el tudta tüntetni edzéssel? Esetleg privátba képet előtte utána kép linkelve? Mennyibe kerülhet egy ilyen műtét?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 6. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Olyan 300 ezer forint körül csinálják. Szteroidtól lett?
2017. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 palilaci ***** válasza:
Nekem van mar 12 eves korom ota. Most vagyok 18. Meg nem mutetttem meg. Elvileg a TB tamogatja.
2017. ápr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szerintem Tb nem tamogatja az egészet.

Az a baj hogy nem sok mindent csinálnak vele meg ha elszurják a bimbódat meg nem arányosan szedik le akkor inkabb hozza se nyultak volna.

Meg ez is benne van a pakliba.

Műtét után 2 évig nagyon erőltetni se kell a mell izmot mert annyi a belső be forrási idő is.

2017. ápr. 7. 12:24
 4/12 A kérdező kommentje:

nem nem szteroidtól lett.

De lehet ha elkeseredek és nem lesz olyan amilyennek lenni kell fogokra szedni azt akkor ki maxolom a francba a mellem azt kész.

2017. ápr. 7. 12:26
 5/12 A kérdező kommentje:

Palilaci hány kG vagy meg milyen magas vagy?

Én 176cm 90kg edzésel meg kardióval jöttem le 115ről

Tovább fogyni se akarok mert akkor vékony leszek és még gázabb lesz vele együtt élni.

2017. ápr. 7. 12:27
 6/12 A kérdező kommentje:

Én inkabb minidg gyurok ra meg annyit eszek ne is hizzak ne is fogyjak és a mellre több hang sulyt fektetek.

Az a vicc ha ra feszitek egy ilyen zsirdarab le log xd felűl kemény alul még puha .

2017. ápr. 7. 12:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Mennyire durva? Dobj már egy képet
2017. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jó de erre ra megy a dagadtságom is szóval még egy évet varok azt ha nem megy le nyisszantom.

Egyébként annyira nem vészes.

Valamelyik csak észre se veszi sex közbe csak ha nagyon arra koncentrál ezért edzek folyamatba és igy egyszer le megy.

Szerintem ennek még 1 év edzés és tök jó lesz amugy.

2017. ápr. 7. 12:34
 9/12 anonim ***** válasza:

A műtét ingyenes, persze nem árt,ha adsz egy kis fagyipénzt a dokinak. Edzéssel nem lehet eltüntetni,mert semmi közr a zsírhoz,vagy az izomhoz. A körülötte levő zsírt tudod elégetni, de a melled ugyanúgy hegyes marad,ugyanúgy ki fog ütni a pólóból,és talán egy vékonyabb testen feltűnőbb.


Nálam is ez a helyzet, lefogytam jónéhány kilót,de a mellem ugyanakkora.


Előtte utána kép 1 hónap múlva :D

2017. máj. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jolvan benne vagyok küldök ha akarod
2017. máj. 18. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!