Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tökön rúgás/dobás miatt volt...

Tökön rúgás/dobás miatt volt már valaki orvosnál?

Figyelt kérdés
Ma tesi órán véletlen labdával tökön rúgtak. Nagyon fájt, percekig fetrengtem, de még most, órákkal később is fáj egy kicsit. Ez normális, vagy minél előbb nézessem meg orvossal? Valakinek volt már olyan, hogy orvosi beavatkozás kellett ilyen dolog miatt? És ha igen, akkor mik voltak előtte a tünetei? Mindenképp szeretném elkerülni az orvost...

2018. nov. 20. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

Ha pár órával után is fáj, irány az orvos.


Azzal, hogy kerülöd az orvost csak rontasz a helyzeten és kockáztatod azt, hogy nem lehet majd gyereked (Ha valami súlyos történ ott lent)

2018. nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Nem kell orvoshoz menned.
2018. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
most akk melyik? :DDD
2018. nov. 20. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Akármit mondok bárki bármit mondhat, de nyilván ajánlatosabb orvoshoz menni. Jobb félni, mint megijedni nemde? :D


De ha nem hiszel nekem várjunk még pár válaszra, lássuk ki-hogy gondolja. Én ráérek, ma már nincs dolgom :D

2018. nov. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el vele orvoshoz! Ha nincs gond túléled az ultrahangot! :) Ha gond van hamar kapsz segítséget.
2018. nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!