Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fájnak a heréim?

Miért fájnak a heréim?

Figyelt kérdés

Ma szex után rettenetesen fájtak a heréim, és egy kissebb csomo is colt a herék mellett, a zacskoban, azis feldagadva,

Nemtudja valaki esetleg hogy magától elmulik vagy orvosi beavatkozás szükseges



2018. nov. 22. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvass utána a Googlin. A herefájdalom nem épp jó dolog. Sőt kimondottan rossz ómen. És most dugtál először?
2018. nov. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17%

A problémáid:

1. Helyesírás hiánya.

2. Óvszert használtatok e és mennyivel szex után jelentek meg az első tünetek, vagy már előtte is volt valami? Ez az információ is hiányzik.

3. A gyakorikérdések továbbra sem orvosi oldal, diagnózist itt senki nem tud felállítani pláne hogy orvosok ide nem járnak fel, ahogy hallom nem ok nélkül... szóval ne itt akard kiokoskodni mi a bajod, hanem keress fel egy szakorvost! Ha óvszer nélkül dugtál akkor bőr- és nemibeteg- gondozót (nem sima bőrgyógyászt) mert lehet elkaptál valamit! Ha óvszerben és az a csomó már előtte is ott volt meg régóta ott van, akkor urológust.

2018. nov. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy egy kevés pia volt bennem, és úgy küldtem valakit, hogy nem éreztem a heréim ütődését.

Másnap amikor felkeltem, akkor tudtam alig mozgatni a lábaim, annyira fájtak a golyóim.

De nem javaslom, hogy alkohollal éld meg, én is inkább mellőzöm, ha szexről szó lehet.

2018. nov. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!