Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fáj a herém, mekkora lehet a baj?

Fáj a herém, mekkora lehet a baj?

Figyelt kérdés

Reggel óta fáj,de inkább csak,egyes mozdulatokra,vagy a combommal is lehet dörgölöm,és érintésre fáj, amúgy nem érzem, például így fekve néha belenyilal,a napokban végeztem olyan mozdulatot hogy meghúzhattam volna,de nem hiszem hogy az átvándorolna( a fájdalom)?


Tünetem:Bal herém,hátul és felülről érzékeny,fájdalom érintésre van inkább,kicsit mintha dagadtabb lenne a bal mint a jobb és feszül is jobban baloldalról a zacsi.


Ilyenkor mi a teendő?

Most menjek kórházba vagy mi?Kiröhögnek szerintem a sürgősségin.

Beutaló kell háziorvostól vagy maszek orvos.



2018. nov. 27. 19:50
 1/2 A kérdező kommentje:
A mellékherém fájhat,vagy az értágulat vagy micsoda lenne,most így fekve vagy állva sincs baj de érzem hogy ott mintha lenne valami baj,pici fájdalom,ami nem okoz földön fetrengést.
2018. nov. 27. 19:56
 2/2 anonim ***** válasza:
Mellékhere, vagy here gyulladásod lehet. Menj urológushoz, nem kell beutaló. Ne fogadj el időpontot, várd ki a sorodat. Meg kell hogy nézzék. Ne halogasd mert a mellékhere gyulladás nagyon makacs, hosszan tartó betegség, a heregyulladás meg a termékenységedet veszélyezteti.
2018. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!