Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szárad ki a bőr a péniszemen...

Szárad ki a bőr a péniszemen mit tegyek?

Figyelt kérdés
A makkomnál a bőr szárad ki nem a makk hanem a bőr, és repedezik ami nagyon fáj, mit tegyek, péntekig helyre kéne jöjjön.. valami ötlet? És mitől lehet ez? Még régebb sampon ment oda és azóta van ez volt egy időszak , hogy helyre jött aztán megint el kezdte

2018. nov. 28. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet allergia, gombás fertőzés de akár valamilyen nemi betegség is. Mi interneten keresztül nem fogjuk tudni megmondani mivel ez egy elég általános tünet és több dolog is állhat a háttérben amiket általában mind máshogy kell kezelni. Legjobb lenne ha elmennék egy urologushoz aki valószínűleg hitelesebb választ tudna adni.
2018. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Elmennél* úgy gondoltam csak telefonról állandóan kijavítja :D
2018. nov. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Martogasd mezbe.
2018. nov. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Regen nekem is berepedt meg szaraz volt, kentem koromviragkenoccsel 1 het alatt helyrepofozta azota se repedt be es ez volt 4 eve. Hajra.
2018. nov. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!