Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Naponta háromszori Canestel-es...

Naponta háromszori Canestel-es kezelés elmulasztja a candidát a péniszen?

Figyelt kérdés
A makk alatt piros, viszkető bőr, a makkon hámlik a bőr és piros foltok jelentek meg. Viszont mióta Canestel-el kezelem, kezd halványodni és kevésbé viszketni.
2010. jún. 26. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Beépített mikroszkóp van a szemed helyén, hogy diagnosztizáltad a Candidát? ....mondjuk tuti, mert a krém nevét sem tudod elolvasni: CanesteN ....


dokinál gondolom, nem jártál...a szexpartnert meg minek kéne kezelni....

2010. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sötét van, fáradt vagyok, fejből írtam. Hűha.

A tünetek egyeznek, ha rákeresek, a képek nagyon hasonlóak, szerintem kikövetkeztethető. ;)

A partnernek pedig semmi panasza és mindig használunk óvszert.

2010. jún. 26. 20:38
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Hát akkor apafej a doktorit is lerakhatod, mert egy csomó gombás fertőzésnek majdnem ugyanazok a tünetei, mégis kenetvizsgálat kell hozzá, hogy megnézzék miről is van szó.

És még neked áll feljebb, mikor interneten diagnosztizálod magad, és egy krém nevét sem tudod leírni, ha meg sötét van gyújtsál lámpát.

Gondolom az igen okos barátnőd javasolta, hogy vegyél Canesten-t...folt a zsákját...

2010. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20:54 ahol neki sötét van, oda nem elég a lámpa ;)
2010. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen, én is sejtettem :))) de az ember reménykedik ilyenkor hátha eljut a mondanivaló valameddig.
2010. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
ugyan, amíg ezeket a vackokat vény nélkül meg lehet venni...bár még mindig jobb ha vény nélkül megveszi, mint amikor a másnak felírt vényköteles szert kunyerálja el a haverjától....simán betiltanám ezeket a gyógyszerreklámokat, tuti károsabb, mint a dohányreklám...
2010. jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen valószínüleg péniszgombád van, előfordul.

El fogja mulasztani a napi 3 kezelés, de ha otthon vagy-ráérsz lehet több is.

Kitől szerezted a gombát? partnered is elkaphatja tőled vagy már el is kapta, szólj neki, hogy ellenőriztesse magát, és most egy darabig no sex. Vagy az is előfordul, hogy más úton kaptad el nem szexuálisan - bár ez ritka.

Üdv

2010. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hétfőn szépen elmész a bőr és nemibeteg gondozóba
2010. jún. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen. részlet az alkalmazási előiratból:


"A Canesten krém alkalmazható még a külső nemi szervek gombás fertőzéseinek a kezelésére is (Candida vulvitis ás Candida balanitis), a szexuális partner egyidejű lokális kezelésére és a Canesten hüvelytabletta kiegészítéseként."


Ha candida fertőzés okozza a panaszaidat, akkor nagy valószínűséggel javulni fognak a panaszaid.

2010. jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Csak, hogy a témába illő válasszal kezdjem: Nekem eddig a legtöbb esetben használt a canesten, hűsít és hamar, napokon belül elmulasztja a gombát.



7 éves poszt, de nem tudom válasz nélkül hagyni a kommenteket. Egyik rászáll a kérdezőre, utána érvényesül a birka ösztön és a többi is elkezdi, majd nyalják egymás ...-t. Gondolom azért ellenségesek, mert mit sem tudnak a gombákról. Küldd el sztk-ba, persze, ott aztán mindent tudnak az orvosok... de ki mer ahhoz jönni, hogy bárhová elküldjön egy segítséget kérő embert? Még jobb, menjen a háziorvosához, aki majd teletömi antibio-val, amik ugyan elmulasztják a gombát, csak azért, hogy aztán majd máshol jelenjen meg, más fajta gomba. (tapasztalat)


Abban igazuk van ezeknek a nyomiknak, hogy orvoshoz kell fordulni de addig már agyilag el sem jutnak, hogy önhibán kívül is jelentkezhet bárkinél bármi, és az orvostudomány még mindig nem tud mit kezdeni alapvető betegségekkel.



Semmi emberség nincs már a földön ... nem mondok rájuk rosszat, mert babonás vagyok és félek, hogy visszaüt, de megnézném a kommentelő fejeket a gép előtt. Lefogadom, azóta már kéz a kézben nézik a dallast esténként.

2017. aug. 17. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!