Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületre van otthoni...

Fitymaszűkületre van otthoni kezelés?

Figyelt kérdés

Lehet e otthoni kezelést alkalmazni fitymaszűkület esetén?Nézegettem neten de legtöbb oldal sebészeti beavatkozást javasol.

Én nem akarok orvoshoz menni ezzel,mert cinknek találom.

Egyik fórumon olvastam,hogy tágítani lehet,de nem írtak bővebben a dologról.

f/18


2011. okt. 13. 10:02
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
22%

Jól előrehúzod a fitymát és egy hatalmas hentesbárddal odacsapsz.

Ha kicsit mellé megy, lehet soha többé nem fogsz szexelni, de legalább orvoshoz nem kellett menni!

2011. okt. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
26%

huzikálhatod, de az csak akkor hatásos, ha csak kismértékű a fitymaszűkűlet. NAgyobb mártékünél nem érsz el vele eredményt.

Ha 18 éves vagy már,akkor lehet annyi eszed, hogy tudod orvoshoz menni nem ciki.

(vagy lemondassz a szeretkezésről egy életre és kolostorba vonulsz)

2011. okt. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
98%

Kérdés, h mikor nem megy hátra (vagy csak fájdalmak árán)? Ha izgalmi állapotban van, vagy már ernyedt állapotban is?


Mert ha "csak" izgalmi állapotban, akkor nyugodtan rá lehet tágítani a "bőrt"! :) Pl csináld úgy, h amikor még nyugiban van, húzd hátra teljesen rajta, majd így produkálj erekciót. Vagy úgy is lehet, h csak a makkod feléig húzod hátra és utána ahogy elkezd duzzadni a hímvessződ az erekciótól (és egyértelműen a makkod is), akkor a bőr is tágulni fog rajta. Ha ezeket a dolgokat megismétled, idővel egyre könnyebben hátra fog "szaladni" a bőr fájdalom nélkül is! :)


Remélem segíthettem!

2011. okt. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
61%

Cink??? Az lesz "cink" ha majd gennyesedni fog, és ha valóban nagy a gond nem foglalkozol vele.

Van rá krém is, ami kis baj esetén segíthet, de ha nem, akkor marad a műtét.

Férjem nagyon félt tőle, de belátta, hogy anélkül 'ott'használhatatlan...Rávettem, s azt mondta a műtét után,hogy egyáltalán nem volt vészes, s utána sem fájt, amíg be volt kötve és kenegettük.

Mi kb. 6 hét után 'használtuk', sokkal nagyobb, életerősebb, és jobbbbbb! Szóval nem kell félned! Nem cink...

2011. okt. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
hát de a műtét sok pénzbe kerül nem?
2011. okt. 13. 10:24
 6/36 anonim ***** válasza:
85%
Nem kerül pénzbe. A TB fizeti
2011. okt. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Értem.köszönöm szépen az értelmes válaszokat...több mint v.szinű,hogy elmegyek orvoshoz mielőtt késő lenne.

Utólag annyi,hogy a kantár miatt feszül,s az nem engedi hátrahúzni erekció közben.

2011. okt. 13. 10:28
 8/36 anonim ***** válasza:
Eddig hol voltál?Nekünk iskola orvos legalább 20X látta kamaszkorban.Az egész osztály, orvosi vizsgálatokon meg volt nézve ott is. Az orvos szavai ezek voltak:kp fejlett,kp táplált,arányos,herék a borékban Fityma?(ilyenkor hátra kellett húzni)Ez nálad kimaradt?
2011. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
hát ha lett vna ilyen,biztos nem tartok itt..
2011. okt. 13. 10:36
 10/36 anonim ***** válasza:
82%
ha tényleg a féked rövid akkor nem is fognak körülmetélni csak csinálnak a fék két oldalán egy-egy bemetszést amivel megnyúlik az tényleg nem nagy dolog 5 perc!
2011. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!