Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 24 éves srác vagyok napok óta...

24 éves srác vagyok napok óta nem tudok kakilni. Chron betegségem van. Melyiket ajánlátok? Szenna tea vagy Dulcolax tabletta? Vény nélkül kapható? Hány forint?

Figyelt kérdés

2018. nov. 29. 16:18
 1/4 anonim válasza:
Patika. Bemész, elmondja a patikus.
2018. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Házilag: Hozzávalók: 1 pohár víz, 1EK chia mag, frissen facsart fél citrom leve, esetleg ízesítésre 1TK méz

A csia magot 1 órára beáztatjuk, utána leszűrjük és a hozzávalókkal röviden összeturmixoljuk. Így már fogyasztható is. Ezt a legcélszerűbb reggel éhgyomorra végezni.

A szenna hosszabb távon káros.

2018. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel a Crohn betegségnek nem tudják az okát, ezért vedd úgy, hogy nem létezik. Legyen olyan az étkezésed, amivel elegendő folyadékot viszel be a szervezetedbe (sok növényi rost) : főtt cékla, sütőtök, káposztafélék főzelék meg saláta formájában, savanyúkáposzta, aszalt szilva, erjesztéssel készült tejtermékek (joghurt, kefir). Semmi kakaó meg csokoládé.
2018. nov. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem colitisem van.

utifumaghejport ajánlok ilyen alkalomra.

Nincs állandó dokit akit bármikor felhívhatsz?

Dulcolax tablettát semmiképp se javaslok maximum cseppet.

2018. dec. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!