Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Amikor a péniszem feláll...

Amikor a péniszem feláll akkor a fityma nem húzodik vissza magától. Ez normális?

Figyelt kérdés
Vissza tudom húzni és nem fáj de nem marad hátol hanem szép lassan előremegy. Amikor meg vissza van húzva akkor meg ha megérinti valami a makkot akkor az egy kellemetlen érzés.16 éves vagyok ez normális?

2018. nov. 29. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden normális. Nem kell merevedés hatására magától hátramenni a fitymának. És az is normális, hogy a fedetlen makk érzékeny,
2018. nov. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Ne félj, nem lesz kellemetlen érzés, mikor a csaj a szájába veszi...
2018. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen , normális nekem se megy le róla ha merev
2018. nov. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ott marad a fityma mikor feláll.Ugy kell lehuzni olyankor de én is le tudom.Viszont nekem olyankor lenn marad nem csuszik vissza!és nagyon érzékeny amikor hozzáérek pl este megmosom.Szoval én nem nagyon szoktam csupaszon piszkálni
2018. nov. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!