Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Orális szex közben elkaphatok...

Orális szex közben elkaphatok valamit?

Figyelt kérdés
Ma egy kis felver csajnak adtam egy orális szexet, óvszer nélkül. Elkaphatok bármilyen féle betegséget ez úton?. Meg szűz vagyok és nem voltam nővel sem!
2018. nov. 30. 20:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Azért ennyire nem könnyű... HIV-et szinte kizárt 1:2500, hogy így elkaptad. A többi meg kezelhető. Viszont jelezd az orvosnak, hogy a garatodból vegye le a mintát. A maradék pedig a vérvételből fog kiderülni.
2018. nov. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
tegnap ettem elég jól és lehet rosszul is esett picit a kaja utánna voltam ezzel a....most picit mintha fájna a hasam és lázas is lennék, ez az idegesség miatt is lehet vagy..? 😶
2018. dec. 1. 02:01
 13/29 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűség szerint nem kaptál el semmit, főleg ha nem olyan lánnyal csináltad, aki fűvel-fával szexel.

A lányra veszélyesebb a dolog, ő könnyebben fertőződhet ezen a módon, de ugye, azt már tovább is adhatja.

2018. dec. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
"Ma egy kis felver csajnak adtam egy orális szexet, óvszer nélkül." Mégis hova gondoltál óvszert húzni? A nyelvedre? Szerencséd lesz ha megúszod!
2018. dec. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Ha Isten őrizz, valamit elkapsz az a pénisze illetve a testen mennyi idő múlva mutatja ki magát?
2018. dec. 1. 13:25
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Mar leirtak, betegsegek tobbsege nem, vagy csak honapok-evek mulva mutatnak tunetet. Menj el 4 het mulva vervetelre, minimum HIV/AIDS-re es Szifilisz-re csinaltass tesztet. Itt ingyenesen elvegzik, 20 perc mulva kapsz eredmenyt: [link] Erdemes meg HPV es Hepatitis tesztet is csinaltatni. Ez a minimum (szerintem, nem vagyok orvos) foleg mert ezek a betegsegek akar evekig lappanghatnak anelkul, hogy tunetet okoznak es nagy baj lehet belole, ha nem kezelik. Vedekezes nelkuli oralis szex ugyanolyan veszelyes, mint egy normal szex.
2018. dec. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

simán

go szűrés

2018. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Reggelente hányingerem van és nem is tudok enni nagyon, mert nem kell, ez az idegesség miatt van vagy hogy elkaptam valamit?
2018. dec. 5. 09:49
 19/29 anonim ***** válasza:
Szívás, előbb kell gondolkodni, utána cselekedni. Nos mivel az ablakperiódus 6 hét januárban menj el a Karolinába akkor kiderül elkaptad-e. Addig ne szexelj.
2018. dec. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Sajnos ez van én sem szerettem volna de ha elbasztam az életem végem
2018. dec. 5. 11:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!