Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Orális szex közben elkaphatok...

Orális szex közben elkaphatok valamit?

Figyelt kérdés
Ma egy kis felver csajnak adtam egy orális szexet, óvszer nélkül. Elkaphatok bármilyen féle betegséget ez úton?. Meg szűz vagyok és nem voltam nővel sem!
2018. nov. 30. 20:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Figyelj, NEM FOGJUK TUDNI MEGMONDANI? hogy elkaptál-e valamit, csak azt tudjuk mondani, hogy megvan az esélye. A DOKTOR fogja tudni megmondani, hogy elkaptál-e bármit. Most lehetsz rosszul bármitől kb. idegességtől, valami általános fertőzéstől, amit nem a szexszel kaptál el, hanem már akkor bujkált benned. Menj el szűrésre 4 hét múlva, akkor meg fogod tudni.
2018. dec. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Értem, ha holnap kell menjek az urológushoz azt már meg tudja mondani hogy van valami vele vagy sincs?
2018. dec. 5. 12:12
 23/29 anonim ***** válasza:
Nem tudja megmondani, az urológusnak nem ez a területe, hanem bőrgyógyász-nemi gondozóhoz kell menned. Az sem ránézésre fogja tudni megmondani, hanem pl. vért vesz laborvizsgálathoz.
2018. dec. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
És el kell telnie a fertőzés után egy időnek, hogy kimutatható legyen, ezért írták többen is korábban, hogy 4-6 hét múlva menj el megvizsgáltatni.
2018. dec. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
A bármit elkaphatok, mennyi a valószínűsége a gyógyulásnak és melyik betegség kezelhető ki teljesen?
2018. dec. 5. 12:29
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

Erre nagyon kicsi az esély, sőt inkább kizárt. Nem értem miért biztatnak azzal hogy tuti elkaptál valamit?! Mivel csak sima orális volt legfeljebb herpeszt kaphatsz el, ami nemi úton terjed azt nem kaphatod el máshogyan!

Ha meg akarsz bizonyosodni akkor nyugodtan menj el szűrésre vagy inkább kérdezd meg az orvost, csak nehogy aztán kiröhögjön mikor nemi betegségektől tartasz és közlöd vele hogy még szűz vagy. (Inkább ne áruld el) Esetleg olvasd el a neten mi hogyan terjed az a biztos.

2018. dec. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó, ha már tájékozódásra biztatsz, akkor jó volna, ha magad is megtennéd.

[link]

[link]

[link]

2018. dec. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Kifejezetten csak egy orális szexet adtál neki? Nem kettőt, vagy hármat?


Viccet félretéve, vigyáznod kell ezzel, néha még olyan csajokat se szabad odalent nyaldosni akikről nem is hinnéd hogy esetleg olyanok

Volt már hogy lefeküdtem egy csajszival akinek két pasija volt addig (és tényleg annyi volt neki, hiszen kis közösségben élünk, hamar megtudtam volna a barátoktól ha lefeküdt volna ezzel-azzal), a lényeg hogy egy hétig olyan torokgyulladásom meg torokfájásom volt, hogy köpni-nyelni nem tudtam, vágod


Nyár volt, nem is ittam hideget vagy hasonlók, tehát valami nem volt neki OK odalent: régen imádtam én is nyalni a fagylaltot, de elvette a kedvem ez az egy eset

2018. dec. 18. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű a kérdésed egyébként: egy viccesebb válaszoló azt hihetné hogy egy piros pöttyös labda elkapására is irányulhat. (Vigyázz, ha meglátod Dévényi Tibi bácsit az ágy mellett legközelebb 😁)
2018. dec. 18. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!