Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan zajlik egy orvosnàl...

Hogyan zajlik egy orvosnàl egy férfi tesztoszteron szintjének megàllapitàsa? Hogy nagyon alacsony e vagy nem?

Figyelt kérdés
Az érdekelne ez mennyibe kerül és milyen orvost kell keresni. És hogy le kell e vetközni elötte teljesen?? Megnézi e a nemiszervet is vagy az nem szükséges?? Sok oldalt megnéztem amik az alacsony tesztoszteron szintel kapcsolatosak és az ott leírt panaszok nekem mind megvannak sajnos. Depresszió, vékony csontozat, kevés izomtömeg, kevés arcszörzet, màsodlagos nemi jellegek nekem sem alakultak ki kamaszkoromban, a nemi vagyam sincs annyira eros mint màs férfiaknak. A szervezetem nem hajt hogy mindenaron legyen baratnom igy meg nem is volt soha. Jo lenne magam kivizsgaltatni. Koszi elore is a segitseget. 26F

2018. dec. 4. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Tesztoszteron-szintet vérből mérnek. Tehát egy vérvétel. Andrológushoz érdemes fordulni.
2018. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A bónuszbrigádon vannak endokrinológus magánrendelői lehetőségek jó áron. Én is úgy tudom, hogy vérvétellel csinalják
2018. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor semmikepp se nezi meg a heréket ugye?? Meg nem nez bele a fenekembe?? Mert azt en is olvastam hogy vert vesznek de azt is irtak nem csak ennyi az egesz sok mindent csinalnak meg. Sokfele vizsgalat van.
2018. dec. 9. 14:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert ha ilyeneket is megneznek veletlenul akkor inkabb hagyom az egeszet.
2018. dec. 9. 14:47
 5/7 anonim válasza:
33%

De, megnézik a micsodádat, mivel a golyók termelik a tesztoszteront.

Evvel kezdik.

Ezt az endokrinológus nézi meg, illetve elküld vérvételre.

Csak ő tudja megnézetni a tesztoszteron szintet, háziorvos nem.

És ő az, aki felírja azokat a gyógyszereket, amikkel végképp kiherél...

Nézesd meg, hogy egészséges vagy-e összességében, és ha esetleg műteni kell, abba menj bele.

Gyógyszeres kezelést felejtsd el.

Sportolni kell, meg mozogni, ha minden rendben van.

2018. dec. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy ez lesz csak megerösitést vàrtam. Akkor hagyom az egészet majd inkàbb megpróbàlok keresni valami sportot amit szivesen üznék. Hàtha jót tesz.
2018. dec. 12. 12:58
 7/7 anonim válasza:

tudnám ki volt az a géniusz, aki 0%-ra pontozott, gondolom végigjárta ugyanazt a tortúrát, amit én.

Okostojás, inkább írnád le, mit kellene.

2018. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!