Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy kis problémám csunyán...

Van egy kis problémám csunyán leégtem az osztálytársaim előtt ez gáz szerintetek?

Figyelt kérdés
volt a suliban vizsgálat ott is megnézték nekem elég gázos volt mikor meg kellett mutatni.Fájt is meg tiszta trutyi volt.Kaptam beutalót otthon nem mutattam meg csak nem szol a tanár.

2018. dec. 21. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Gáz az, hogy a péniszvizsgálatot mindenki előtt csinálták és ezt hagytátok.


Amúgy nem.

2018. dec. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Amugy aligha ertem a kerdest. Mit neztek meg a kukidat? Es mindenki elott? Miert volt trutyis, elotte nem toeolted meg vagy nem furdessz rendszeresen? A beutalot add a szuleidnek ok majd elvisznek vele dokihoz. Remelem nem kamu a kerdesed
2018. dec. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Ha kinevetnek, örvendezzél: hiszen örömet szereztél. ( Gabriel Garcia Marquez)
2018. dec. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

"otthon nem mutattam meg" - miért is? Van valami problémád amit kezelni kellene, ami miatt kellemetlen helyzetbe is kerültél, és mégsem vagy hajlandó tenni ellene? Ez a gáz.

Ha régebb óta fennáll, de te eddig sem merted megmutatni mert 'ciki' a szülők előtt, akkor teljes mértékben te vagy a hibás. Lehet már rég kezelve lett volna és nem történt volna semmi az iskolában.

2018. dec. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem a kérdést.


Az osztálytársaid előtt nézte meg az orvos a péniszed?

És mikor is nézte meg az orvos?

(Most szünet van az orvosi vizsgálatok meg szerintem már megvoltak idén)


-Ha az orvos a többi osztálytárs előtt nézte meg a péniszed,akkor az nem normális eljárás,és eleve lehetett volna annyi eszetek hogy szóltok az orvosnak hogy egyenként szeretnétek az orvoshoz bemenni(ez intim vizsgálat,nem tartozik orvoson kívül másra).(De ha így járt el az orvos,akkor az sem volt százas.)Ez alap.Az orvoson kívül senkinek semmi köze az osztálytársak közül az egészségügyi állapotodhoz,van orvosi titoktartás is.



Hány éves vagy?


A trutyi ami a péniszeden vagy jobban mondva a makkod alatt volt az szmegma lehet,mindenki szervezete termel,pont azért is tisztálkodunk naponta hogy lemossuk.Ha valaki nem tisztálkodik napi szinten akkor a szmegma felhalmozodhat és makk alatt és nehéz lesz azt idővel eltávolítani és akár fitymaszűkülethez,gyulladáshoz is vezethet.



A fitymád hátra tudod húzni és mennyire?

Az fájt amikor az orvos a fitymád hátra akarta húzni?


Urológushoz kellene elmenned 14 éves kortól már elmehetsz egyedül is,tehát még szólni sem kell otthon,csak megnézed a rendelési időt és elmész rá,mert nem kell beutaló hozzá.

Jobb lenne ha mielőbb elmennél urológushoz mert lehet hogy most még krémmel lehet kezelni a problémádat.


Szóval ha már 14 éves vagy akkor egyedül el tudsz menni az orvoshoz,ha nem szeretnél otthon szólni róla,amit tegyél meg mielőbb.A legjobb az lenne ha szólnál a szüleidnek és elvinnének urológushoz,szépen ha sorra kerülsz kint megvárnak a váróba,te meg bemész az orvoshoz ennyi.

2018. dec. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!