Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 évesen még nem volt éjszaka...

16 évesen még nem volt éjszakai magömlésem. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
2018. dec. 23. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Án elég fiatalon elkezdtem verni, aztán nekem sosem volt.
2018. dec. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Normális ha naponta maszturbálsz, vagy akár naponta többször is. Nincs felesleges anyagod aminek esetleg álmodban kellene ürülni.
2018. dec. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 szamo77db ***** válasza:
3%
Szerintem sokat maszturbálsz. Vegyél vissza!
2018. dec. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

miért venne vissza belőle? ameddig jó érzés, és élvezetből csinálja, nem függőségből, addig teljesen természetes, és jó :)

normális, ha gyakran, és régóta csinálod, tapasztald ki a tested, amit szeretsz

jó szórakozást:)

2018. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
17 vagyok és nekem sem volt
2018. dec. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Normális! Vagy nem vetted észre, hogy volt. Kevés anyag jött ki és reggelre megszáradt a gatyód. Nem mindig lehet észrevenni, hogy elmentél álmodban.
2018. dec. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Laci. 85.03.04. válasza:
Ha rendszeres szexuális életet élsz, vagy gyakran maszturbálsz, akkor ezen nem kell meglepődnöd. De ha nagyon vágysz a magömlésre, akkor ne hancúroz és ne is recskáz egy két hétig, és akkor lesz. Bár nem nagyon látom az értelmét, mivel nem fog hatással lenni ha magömlésed lesz hiszen amikor a folyamat lezajlik, te azt észre sem veszed, mivel akkor éppen alszol. Javaslom hogy inkább recskáz vagy kufircolj, azt legalább élvezni fogod
2018. dec. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Hát én kb. 9 éves korom óta maszturbálok, amikor még nem igazán jön semmi. Azóta kb. rendszeresen (voltak nagyobb kihagyások lelki okok miatt), így amikor először láttam hogy valami elhagyja a nyílást meg sem lepődtem, mert fokozatosan több lett. Így éjszakai még sosem volt, de emellett szükség sincs rá.
2018. dec. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csípj fel egy lányt, csókold szájon franciásan, a nyelvedet se sajnálva, simogasd a mellét, és rögtön tele lesz a boxered eleje velővel.
2018. dec. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Normális. Nem mindenkinek van. (Nekem speciel volt már korábban is, de ismerek olyat, akinek később lett csak, meg olyat is, akinek sose volt.)
2018. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!