Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alacsony tesztoszteron szintné...

Alacsony tesztoszteron szintnél csökkenhetnek az érzelmek is?

Figyelt kérdés

2018. dec. 27. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

A tesztoszteron ,és az érzelmek 2 külön kategória .

Nem függ egyik a másiktól .

2018. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
De köze van hozzá részben. Pont hogy fordítva, kedves kérdező. Amikor a férfiaknak gyereke születik, akkor lejjebb megy a tesztoszteron szintjük, és csak a gyerekükkel foglalkoznak, nem keverednek annyi bajba, mindent megtesznek a gyerek jólétéért. A depressziós férfiakban is csökkent a tesztoszteron, ezért kevesebb az önbizalmuk. Ezáltal pont hogy inkább az alacsony tesztoszteron szintű embernél több az érzelemi hullámvasút, mint egy átlagos tesztoszteron szintű embernél. Végtére, alacsony tesztoszteron szint = Sok érzelem, kevés magabiztosság, magas tesztoszteron szintnél pedig = magabiztosság, és kevesebb érzelgősség.
2018. dec. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nálam olyan gond vagy hogy szerintem csökkent mert nem kívánom a sexet és nem vagyok olyan érzelgő mont ez előtt
2018. dec. 27. 19:32
 4/8 anonim válasza:

#2, ezt a sok marhaságot honnan szedted? Le merem fogadni, hogy nő vagy.

Kérdező, vannak bizonyos szerek, amikkel csökkenthető a tesztoszteron szint, ezt párszor én is megjátszottam, és igen, ilyenkor szinte 0 lesz a libidó, vágy, nők utáni vágyódás, fizikai erő, stb.

Lényegében a tesztoszteron a férfiak éltetőeleme.

Sőt, még a szaglásra is kihat.

Ha megfigyeled, amikor úgy érzed, gyenge vagy, nem érdekel semmi, nők sem, szex sem....érzel szagokat, illatokat? Nem fogsz.

A tesztoszteron fokozók csak a sima tesztoszteront fokozzák, pedig a DHT-t kellene, ezt még én sem tudom, mivel lehetne.

2018. dec. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es, dokumentumfilmekből.
2018. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én azért érzem az illatokat de csökkent a zene iránti szeretetem is a sexuális vágyaim is érzelmi szintem is szerintem valami hormonális problémám van
2019. jan. 3. 13:17
 7/8 anonim ***** válasza:
2-esnek teljesen igaza van, én is így tudom.Miért kell lepontoznia annak, aki nem tud róla semmit.
2019. jan. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Máté36 válasza:
Abszolút csökkenhet az érzelmi szint. Nem kellene hülyeségeket beledumálni annak, akinek köze nincs a dologhoz!
2019. febr. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!