Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélésre hogyan érdemes...

Körülmetélésre hogyan érdemes készülni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy visszahúzva tartom a fitymám az alsónadrágban.


Más tipp esetleg?



2018. dec. 31. 13:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
Én körülmetélt vagyok és bár gyulladásból adódóan, de szintén jobbnak tartom. Ennek ellenére én sem értek egyet azzal, hogy rendben működik és felnőttkorban vallási okokra hivatkozva meg kéne tenni. Én olyan hitben élek, hogy a test és a lélek összhangját nem szabad megbontani. Ha gyulladás van, akkor úgyszólván a lélek is változtatást akar és mindennek oka van. De nem szólok bele, ez csak a saját meglátásom.
2019. jan. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%

Ne metéltesd körül magad!


Valójában semmilyen isten és hit sem követelne meg ilyet,egy isten sem akarná,hogy egy egészséges testet bárhogy is megvagdossanak,ezt csak emberek találták ki.


Olyan vallás meg eleve nem jó,ami a test megcsonkítását követelné(még ha azt valójában ember találta is ki)vagy más neműek (nők) ne lennének egyenjogúak(pl férfiak,nők nem ülhetnek egymás mellett,vagy nem lehetnek egy templomba,helységben 1 időben),esetleg más vallásúak eltörlésére buzdítanának.

2019. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
38%
Ilyesmiért aztán igazán felesleges szétcseszni azt, amit a természet (vagy a jóisten) olyanra csinált, amilyenre.
2019. jan. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

jó azért az is durva h egy higiéniai és esztétikai célú (ez esetben meg vallású indíttatású) metélést az ujj levágásához hasonlítod ...

na meg vannak olyan vallások, amelyek megkövetelik, nincs olyan h nem. ismerek német srácot, akinek török barátnője lett, és az apja meg a bátjya közölte vele h választhat, vagy metéltet vagy nem lesz a barátnője, ennyi. szóval sok választása nem volt a srácnak, de így utólag azt mondja, kicsit se bánja meg.

2019. febr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég ütődött egy gyerek volt akkor már ha igaz egyáltalán.Normális ember ha nincs gond,nem cseszi szét magát,a bátyó,meg az após sem szokta megnézni hogy mi van más gatyájába.:-)A csaj is egy nulla,ha nem képes kiállni a szerelméért.
2019. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!