Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövidfék probléma hatással...

Rövidfék probléma hatással van a méretre? Érdemes a műtét? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Már nagyon zavar ez a probléma, mert fájdalmas meg azt hallottam, hogy hatással van a pénisz növekedésére és van is már barátnőm és ő mondta nekem, hogy már "készen áll" de úgy tudom, hogy kivérezhet aktus közben (szóval mind a kettőnk vérezne) meg fájdalmat okoz és utána sebes lesz.

Most 17,5cm szóval a méret igazából engem már nagyon nem is érdekel (csak egy kicsit).

Még nem vagyok 18 de ha betöltöttem a 16-ot akkor még így is kellene szülői belegyezés a műtéthez?

Szégyenlem és nem szeretném elmondani a szüleimnek.


2018. aug. 3. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Azt nem tudom, hogy kell-e szülői beleegyezés, de azt igen, hogy szó nélkül megkapod. Csináltasd meg, egy napig fáj, és utána azt fogod kérdezni magadtól, hogy miért nem mentél hamarabb orvoshoz.
2018. aug. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire rövid a fék. Nekem is rövidebb az átlagnál, viszont semmi fájdalmam nincsen szex közben és semmiben nem akadályoz. Szerintem eleinte úgy is használtok óvszert, azt pedig ha jól használod, akkor ilyennel gondod nem lesz. Én mindenképpen várnék vele, hogy használatban mit produkál, és ha tényleg szükséges, akkor aztán változtatni.
2018. aug. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire rövid, ha téged zavarna szex közben. Akkor az probléma valóban. Nekem műtötték, túl rövid volt és muszáj volt. 5perces rutin műtét,azonnal mehettem haza, 1-2hétig tartott mig a varrat felszivódott, szóval addig csakis pisilésre használható.Legrosszabb élményem, de bele sem merek gondolni most mi lenne velem, ha nem műtik meg... Nézesd meg orvossal, és ő megmondja érdemes-e műteni, és majd akkor szólsz szüleidnek ha kell a műtét.
2018. aug. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is műtötték de fitymaszűkülettel együtt, de nem volt műtéti a hangulat ott ahol elvégezték, eleve a módszer is sokkal másabb volt, mint amit megszoktunk egy kórházban! Voltak varratok de nem azért hogy ne vérezzem össze az alsómat, hanem azért mert azok vágták el a fékemet, és mivel ez egy lassu folyamat seb se keletkezett így vérezni se vérzett! Olyan Pár nappal a beavatkozás elvégz ése után meg el kellett kezdenem nyújtanom magamnak a fitymámat, akár úgy is hogy a végén elélvezek, ez nem volt megtiltva sőt, kötelező volt. (A hagyományos fékátvágó eljárások 2-3 hétig ugye tiltják hogy maszturbálj?) 7 nap alatt elszakadt magától a fék és nyom nélkül szépen begyógyult! A fitymaszűkületemet pedig bemetszették, és az se nem lett csúnya, se nem szűkült vissza! (Aki urológusoknál el voltam előtte, mind ezzel ijesztegetett, nem lett igazuk!)

Úgyhogy mostanra már minden rendben, a barátnőim nem jöttek rá, hogy műtötték a farkam, tényleg profi munka lett!:D

2018. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!