Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Teljes erőből rúgás?

Teljes erőből rúgás?

Figyelt kérdés
Ha valakit teljes erőből herébe rúgnak, az kb mennyi ideig fok a földön feküdni? Igaz az amit mond némelyik csaj, hogy kb fél óráig? Valakinek volt már ebbe része? Kb milyen érzés lehet a srácnak?

2019. jan. 3. 21:28
 1/9 anonim válasza:
Hali. Mint férfi/fiú, egyáltalán nem kívánnám egy fiúnak se azt se, hogy herén üssék, nemhogy teljes erőből odarúgjanak neki. Volt már részesedésem egy focimeccsen oda találatot kapni, és úgy húztak le a pályáról, annyira fájt az oldalam, nem bírtam felkelni egyáltalán. Nem tudom, honnan támadott Neked ez az ötlet, hogy valakit teljes erőből tökönrúgsz, de nem tartom a lehető legkedvesebb módszernek.. :D Hali! :D
2019. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én nem akarok megrúgni senkit.
2019. jan. 3. 21:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha meggondolod magad, és lány vagy akkor rajtam gyakorolhatsz ;)

Utána elmondom a választ...

2019. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
uristen.....hát én nem akarok főleg direkt nem....
2019. jan. 3. 22:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Rendben. Nagyon rendes vagy :)
2019. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amúgy a kérdésre vàlaszolva egy 10-20 percig biztos. Bár nem mindegy hogy találjàk el az illetőt.. Elképzelhetetlenül tud fájni..

Amúgy én sem tudom pontosan, mert full erőből még soha nem kaptam be ilyet ..

2019. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amúgy a herén rúgás testi sértés
2019. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz valakit teljes erőből herén rúgni, a célpont nagyon kicsi és általában jól védett helyen van. Próbálkozni persze lehet, de egy verekedés hevében szinte lehetetlen teljes erővel betalálni. Az erő nagy része a combot fogja érni, a herét csak kis része éri el. Ennek ellenére a váratlanság miatt hirtelen fájdalom lép fel, ezt minden fiú másképp viseli el. Van, aki fel se veszi, van aki órákig vinnyog, de általában 2 perc alatt elmúlik a fájdalom.
2019. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagy erejű rúgásnál a görcsös fájdalom órákig is eltarthat.
2019. febr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!