Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez baj lehet? Ha száraz picit...

Ez baj lehet? Ha száraz picit a makkom felülete akkor nehezebb a makk alá húzni a bőrt és fáj is egy minimálisan, aztán ha 1x megcsináltam másodjára már könnyen megy, ha nedves akkor teljesen könnyen felcsúszik még eröltetnem sem kell és nem is fáj.

Figyelt kérdés
Lehet ez a vízhiány miatt? Mostanában nagyon keveset iszok,talán azért száraz mert régen mikor rendesen ittam akkor nem volt ez,kiverni is rendesen tudom...

2019. jan. 5. 01:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális.
2019. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanígy működik, azzal a különbséggel, hogy nem szokott fájni, csak nehezebben csúszik le a makkról, ha száraz. 😊 Soha nem ittam elegendő folyadékot, de nem hiszem, hogy annak sok köze lehet a makk szárazságához....
2019. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!