Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyi a teljes gyógyulási...

Pankix123456788 kérdése:

Mennyi a teljes gyógyulási idő műtét után?

Figyelt kérdés

Helló mindenkinek.

Nemrég estém az fitymaszűkületi műtéten.

5 nap telt el a műtét óta.

Elég jól viselem nincsen vele problémám műtét után sem fájt sokkal rosszabbra számítottam.

Azt szeretném tőletek kérdezni hogy van már köztünk több olyan ember is aki átesett ilyen műtéten.

És lenne egy két kérdésem.

Tudom hogy ezeket a kérdéseket az orvosnak kellett volna feltenni de teljesen kiment a fejemből őrültem mikor azt mondta hogy minden rendben van és szépen gyógyul.

Nekem teljesen műtétem volt nem hagyott az orvos semmit.

Több kérdésem is lenne és szeretnek rá választ kapni.

1.Tehat megvan dagadva a makkom alatt.

Olyan mintha egy gyűrű lenne ráhúzva rögtön a makk után.

Ugye ott vannak a varratok és azt szeretném kérdezni mennyi idő mire ez a dagadás elmúlik ?

Reggel este kenem kaptam ra kremet szépen lassan megyen lefelé 2 hét alatt lemegy teljesen hogy ne látszódjon már Semmi?

2.Az orvosom megtiltotta a szexet 6 hétig.

Esetleg 4 hét után már szóba jöhet önkielégítés esetleg orális szex?

Mennyire veszelyes ez?

Nem szeretném ha bármi probléma is történne.

Esetleg volt valakivel ilyen eset hogy 4 hét után már szeretkezett vígan? És ha igen mik a tapasztalatok?

Fájt kellemetlen volt?

3.Mennyi ideig lesz érzékeny a makkom?

Nincs velem problémám kezdi lassan megszokni hogy nincs fityma de ez mennyi időt vesz igénybe míg teljesen megszokja?

Tehát 6 hét a teljes gyógyulási idő addigra már normális lesz nem lesz érzékeny minden megyen tovább mint eddig?

4.Mire számítsak az első szexnél?

Tehát lemegy a 6 hét gyógyulási idő és milyen érzés lesz?

Az első két három alkalom nem lesz rossz nem fog fájni?

Válaszokat előre is köszönöm.

20/F



2019. jan. 7. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Egyénfüggő, nekem legalább másfél hónapig eltartott, de nem kell emiatt aggódni, normális, hogy bedagad.


2. Én kicsit több, mint két hét után nem bírtam tovább és nagyon óvatosan, de kielégítettem magam. Várj vele, ameddig csak bírsz, minél tovább vársz, annál biztosabb, hogy nem lesz gond.


3. Egy-két hét. Ha már kezdi megszokni, akkor a 6. hét végére teljesen rendben lesz.


4. Jobb lesz a szex, mint előtte, legalábbis saját tapasztalat alapján. Nekem nem volt szűkületem sem, ha neked volt, akkor valószínűleg méginkább jobban élvezed majd.


Üdv a klubban :)

2019. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 4 het keves lesz 5.het mar oke kiverheted nehez lesz es hisztis leszel nem jo a tele zacsi erzes
2019. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
A lényeget viszont nem írod, kérdező: MILYEN fitymaszűkületi műtéten estél át? (Ugyanis az se mindegy.....)
2019. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Teljes szűkületem volt.

Nem hagyott az orvos semmit.

2019. jan. 8. 00:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


2-3 hét volt nekem amire már a konfort érzetem jó volt, akkor már lehetett masztizni is.


2 hónap a teljes gyógyulás


nekem nem volt szerenécsre érzékeny.


kérdésed van írj privátot is nyugodtan.

2019. jan. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
Tehát teljes körülmetélésed volt és abszolút fitymaszűkületed, azaz sehogy se jött hátra a fitymád petyhüdten se?
2019. jan. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!