Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Magánklinikára vagy SZTKba...

Magánklinikára vagy SZTKba érdemes menni fitymaszűkület műtétre?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta nem megy hátra merev állapotba a fitymám, még a makk feléig se. Nem tudom ez fitymafék, vagy szűkület, azt majd eldöntik :D. Most már rászántam magam 19 évesen,h megműtetném, de ekkor belém ötlött, hogy ha tényleg megyek, hova is kéne mennem? Nekem az SZTkról nagyon rossz tapasztalataim is vannak, és olvastam mindenfélét a témában a neten, és azért nekem az jött le, hogy itt nagyon fel kell mérni a dolgot, mert könnyen lehet, h nem kell körülmetélni, hanem máshogy is meglehet oldani stb. Lehet egyáltalán műteni se kell. Szóval mindenki mást mond, ezért is nem szeretném,h ott kitaláljon egy orvos valamit, és aztán elbarmolja nekem egy életre. Szerintetek akkor sokkal jobban megéri a magánklinika? 42 ezerért láttam fitymafék, 95ért fitymaszűkület műtétet.

2017. dec. 18. 03:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézesd meg normál orvossal, javasoljon valamit. Ha körülmetélést javasol, akkor menj el másik orvoshoz is (először akár másik sztk-s orvoshoz). Plasztikai beavatkozásokhoz is értő dokit is felkereshetsz (ez már lehet, hogy magán lesz).
2017. dec. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

Urológushoz nyugodtan menj el,megvizsgál,megállapítja mi a baj,és megbeszélítek hogyan lehetne kezelni,te meg elmondhatod hogy semmiképpen se szeretnél körülmetélést ha ezt hozzná fel egyből és megkéred hogy mondja el a metélésen kívüli műtéti lehetőségeket neked.És szépen megbeszélitek hogy mi legyen.



Ha meggondolod magad bármikor visszaléphetsz a műttétől is,semmire se kényszeríthetnek.Meg ha megvizsgált az orvos és átbeszéltetek mindent akkor sem kell semmibe megegyezned,nyugodtan haza mehetsz és átgondolhatod mit szeretnél,de akár szünidőre is meg lehet az esetleges műtétet keresni,vagy több orvos véleményét kikérni.


vizsgálatra nyugodtan menj el az semmilyen kötelezettséggel nem jár,csak biztosan megtudhatod mi a bajod és minden más rajta áll,nyugodtan otthon átgodolhatod a teendőket,mi legyen és keresgélhetsz orvost,megoldást.

2017. dec. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!