Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ütés hatására, és lelki...

Ütés hatására, és lelki sérülés hatására mennyire változhat meg a pénisz mérete és a herék müködése?

Figyelt kérdés

Egyik haverom 20 kisöccse 10. régen sokat verekdtzek amikor haverom sokszor megrugta a kisöccse péniszét.

Nem tudja a haverom hogy amitt olyan kicsi-e az öccse pénisze(1-2 cm)és a heréi is nagyon kicsik.Büntudata van, hogy nem-e egy örök életre megbélyegezte kisöccsét hogy mind a méretét, mind hogy nemzőképtelen lett-e hogy ennyiszer megütött, és hogy sokat veszekedtek régen.


2010. jún. 29. 15:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
egyébként mivel anonim,azt mondta hogy folytathatjuk akár többen is, de neki bárhogy jó a beszélgetés.valószínűleg kérdezőként fog írni, a nickemen.
2010. júl. 5. 22:17
 12/13 anonim ***** válasza:

Hali!


Én úgy érzem,... hogy jobb lenne ezt MSN-en folytatni, meg is mondom miért!

Ott is megőriz7i az anonimitását, ha akarja, uakkor ha tényleg tele van gátlással, akkor nem tartom vsznek, hogy itt mindenki előtt ki merné teregetni a legféltettebb titkait, sőt, le7séges, hogy feszélyezve érezné magát.

Ráadásul a tapasztalataim egyértelműen azt mondatják velem, hogy sokkal hatékonyabb, ha interaktívabban kezeljük a problémát... tehát abban a pillanatban, amikor az felmerül. Na most, ha itt fórumon írogatnánk... és előjön egy gázos pillanat, közben eltelik mittomén... fél nap csak utána tudjuk orvosolni a dolgot.

Az ember inkább megnyílik akkor, ha zárt ajtók mögött beszéli meg problémáját, dilemmáját, és megelőzhetőnek tartom ezzel akár a feszélyezettséget is. Sztem sokkal könnyebb lenne MSN-en, vagy ha az nincs akkor SkyPE-on xtül megvitatni ezt.


Az megcsinál6ó, ha ragaszkodik a srác a te jelenlétedhez, hogy konferenciában írogatunk. Ha időközben talán elkezd feloldódni, és technikailag nem le7etlen... tőlem akár beszél7ünk is, nem 1xi precedens volt, hogy problémát egy külföldön élő bajbajutottal verbálisan vagy webkamerás módon oldottunk meg.


A döntést természetesen ő hozza meg, én most mindössze tájékoztattalak téged (ill. rajtad xtül őt is) az elgondolásaimról és a le7őségeiről. Egy biztos... és ezt add át neki is:

"-- Úgy glom, h. ő egyfajta neurózis áldozata, amire a bátyja kényszerítette rá annó, éppen ezért NE VÁDOLJA MAGÁT! Én sem fogom őt vádolni, éppen ellenkezőleg: segíteni szeretnék, -- ha hagyja, hogy segítsek, ill. akarja azt hogy segítsek neki ill. rajta!

Felejtse el az öngyilkosságot, nem megoldás elbújni a problémái elől, azonban ha kooperál velem, talán tudok segíteni abban, hogy túllegyen ezen a súlyos önvádon, amivel bünteti magát és az öccsét, akarva-akaratlanul!"


Írjátok meg az MSN/SkyPE-címeiteket >>priviben, felvesszük 1mást és megbeszéljük a dolgokat!

Ne féljen! Nem harapok, nem alázom meg, és nem játszom meg magam,... ha beszélgetésre kerül a sor, akkor sem!

Ha nem hiszi, mutasd meg neki, amit írtam talán akkor jobban elhiszi.



Ált. az esti órákban vagyok fenn a fenti közösségi chatfórumokon, ami többminden függvénye. Addig is...

FEL A FEJJEL, és BÁTORSÁG!!! ;-)


Üdv: EE

2010. júl. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi, rendes vagy, küldtem privát mailt.
2010. júl. 6. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!