Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire súlyos pénisz sérülés?

Mennyire súlyos pénisz sérülés?

Figyelt kérdés
Tegnap este a barátnőmmel szex közben mikor ráült a péniszemre hirtelen egy szúró fájdalom hasított belém. Bizonyára túl gyorsan vagy nem eléggé nedvesen történt. Akkor nem tulajdonítottam neki nagy szerepet. De mikor pozíciót akartunk váltani vettem észre, hogy vérzik és mintha megszakadt volna a fitymafékem. Eléggé félelmetesnek tűnt. Pisilésnél nem fáj nem csípett de este fürdéskor ha felhúztam a fitymám a víz eléggé csípte. Mi a véleményetek róla? Fontos, hogy orvos lássa? Vagy meggyógyul magától is? Esetleg történt már valakivel hasonló?
2009. máj. 2. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván _lehet_ hogy meggyógyulna magától, de én a helyedben nagyon gyorsan elhúznék egy dokihoz...
2009. máj. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem történt kiskoromba ilyen, ahogy emlékszem nekem nagyon fájt.

Magától meggyógyul 3nap szerintem,DE fontos hogy pihentesd ha érted mire célzok.

2009. máj. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis szünet, és meggyógyul:)
2009. máj. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hello! Nekem egy éve volt ugyanez barátnőmmel. Nem vészes dolog. Ugyanakkor mint minden erősen vérző sebbel ajánlatos vele orvoshoz menni.

Amikor nekem elszakadt nekem sem fájt, csak nagyon vérzett (kb csurgott belőle). Másnap elmentem urológushoz, aki beutalt műtétre, ugyanis nem szakadt végig teljesen a fitymafékem. A Műtét kb 3-4 percig tartott, semmit nem éreztem (másnap sem). A lényeg hogy végigvágják rendesen a figymafékedet, ugyanis ha nem repedt végig el, akkor késöbb továbbreped, megint vérzik, megint csíp és elfertőződhet simán. 2-3 oltéssel varnak esetleg rajta, a varrat 1 hét után kiesik magától, közben bepantennel kell kenegetni, 2-3 hét alatt meggyógyul, közben nem fáj (első héten nem szabad visszahúzni figymát mosdásnál sem). Kb egy hónap alatt teljesen rendbejöttem és szeretkezhettem tovább. Egyszerübb megcsináltatni ezt a rutinműtétet ami tényleg kb 5perc max, és a késöbbiekben nincs vele több gond.


22/f

2009. máj. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
ugyan már! iszol 2 sört,vársz 3-4 napot és "EKSÖN"....nehogymá azt hidd h valami gáz lesz...ha csak nem vagy tápos!!!akko viszont húzz el dokihoz és menny endoszkópiára is h a végbeledet is megvizsgálják nincs e benne 1 béka :S
2009. máj. 3. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

03:48-es:


Látom Te ittál 2 sört és máris menő vagy 4kor :P!megártott? ciki...

2009. máj. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Én a várakozásnál maradtam végül. Bő egy hét kellett míg teljesen meggyógyult. De "bevetéskor" sem volt semmi gond szerencsére. A jövőben igyekszem jobban odafigyelni, hogy a hasonló baleseteket elkerüljem.
2009. máj. 11. 02:08
 8/8 anonim válasza:

Én haveromon jót nevettem, mikor elmesélte, mert ő részegen annyira megijedt, hogy egyből dokihoz ment. Aztán velem is megesett, és sajna nem is vettem egyből észre, úgyhogy 4-5 perc vérzés után kivert a frász, mikor lenéztem. Még szerencse, hogy tudtam mi ez... Aztán megesett később is még egyszer, de azóta nem.

Egy a lényeg, muszáj használni a nyáltermelőt, nem csak jó érzés de hasznos is!

2009. dec. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!