Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszükület mit csináljak?

Fitymaszükület mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Fitymaszükülettem van eddig nem tulajdonitaottam tul nagy bajnak azonban mostanra sehogy nem tudom hátra húzni a fitymát fáj és feszül a makkon mikor probalom. Sem merev sem lankadt állapotában nem megy van mikor a makk hegyét éppen láttom

Vizelési panaszok nincsenek,önkielégités kb minden másnap hozzá szoktam hogy nem jon hatra. Eddig nem zavart de már kezd kellemetlen lenni

Mit tehetek nem szeretnem a muteti beavatkozast

21/F



2019. jan. 15. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Csak a műtét segít!
2019. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Mivel megvártad,amíg lankadtan se megy hátra,így most már tényleg csak a műtét segíthet,sajnos.

Sosem értettem,hogy hogy lehet valaki ennyire igénytelen,ne mondd már,hogy rendesen mosod a péniszedet..Főleg,hogy vissza sem megy a fitymád.

De nem basz tatlak,elég a gondod így is.Keress fel egy urológust,mert fertőzést is kaphatsz.

2019. jan. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Régebben mi volt a helyzet? Mennyire ment hátra?
2019. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el urológushoz,beutaló nem kell,ezt műteni kell,ha az orvos is ezt javasolja akkor é próbálj szünidőre tervezni a műtétet mert kb 4-6 hét a teljes gyógyulás és az első 2-3 hét kellemetlen tud lenni.
2019. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!