Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem akarja sok fitymaszű...

Miért nem akarja sok fitymaszűkülettel rendelkező férfi megcsináltatni a nemi szervét?

Figyelt kérdés
Sok olyan már lankadt állapotban sem felhúzható fitymájú férfival találkoztam aki abszolút nem akar orvoshoz menni vele. Miért nem csináltatja ezt meg sok férfi? Mitől félnek? Nem szenvedés így az életük?
2019. jan. 18. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a fájdalomtól. Nekem kiskorban a lehető legeslegbrutálisabb módon húzták fel a bőrt, bármiféle érzéstelenítés nélkül.

Ez az "élmény" képes nyomot hagyni egy életen át. Ha nekik is volt hasonló beavatkozás például, nem csodálom, hogy kerülik...

2019. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. Jajj azt tudom... Bátyám csinálták 8 éves korában most 30 éves és azt mondja hogy tisztán emlékszik rá és sose fogja elfelejteni és annál fájdalmasabb dolgot még nem élt át életében. Nagyon brutálisak voltak az orvosok abban az időben
2019. jan. 18. 12:50
 3/10 anonim ***** válasza:
"Sok olyan már lankadt állapotban sem felhúzható fitymájú férfival találkoztam ...." Talán legközelebbi ilyentöl kérdezd, vagy segits neki megnyujtani.
2019. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fél az orvostól. Vagy pedig volt egy rossz élménye, mint amit előttem is írtak. Kiskoromban nekem is volt fitymaszűkületem az orvos érzéstelenítés nélkül feltépte, nagyon fájt. De attól még nem félek urológushoz menni.
2019. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Megkaptad valaszt az orvosi brutalitas

De h elkepzeld a dolgot szet tepik a bört szoszerint hatalmas fajdalom

A mütet Meg 3 hetig faj az sem jobb

2019. jan. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A feltépést akkor csinálják, ha letapad, nem akkor, ha szűkület van. A szűkületet enyhe esetben kenőccsel, tágítással komolyabb esetben körülmetéléssel kezelik.
2019. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A szűkület következtében tapad le...
2019. jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Orvostól félnek,fájdalomtól félnek,szégyen érzet,és azért lehetett olyat is hallani hogy ha nem keres fel másik orvost aki krémmel tudta kezelni akkor körülmetélték volna feleslegesen.A legtöbb ember ha nem kell nem szeretne szike alá kerülni és nem szeretnék ha körülmetélnék,hiába van a metélésen kívül is más műtétre is lehetőség félnek hogy azt nem mondják el,nem lesz beleszólásuk.



De mindegy milyen műtét legyen azt hogy a legnemesebb részébe beleszúrnak,vagdossák,varrják azért ijesztő nekik.



Maga a fitymaszűkület akinek van nem fáj.Fürdéskor ha vagy ha csak hátra akarja húzni a fitymát végre azt tud fájni.(mert azért valljuk be sokszor a tisztálkodás hiánya vezetett idáig)



Akkor kezdenek el gondolkodni hogy valami nincs rendben,vagy hogy fitymaszűkületük lehet,ha szexelni akarnak és fél hogy hogy fájni fog e,vagy tud e úgy szexelni,vagy ha csak kiderülhet hogy neki az van,amúgy együtt élnek vele..(mondjuk olyan is van aki szexelni tud vele legalábbis azt állította)

2019. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8. Exemmel is tudtam szexelni, egyszerűen böröstül hatolt belém
2019. jan. 20. 17:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez nálam is így volt, felnőttkoromig halogattam a körülmetélést. Régen feltépték nekem, még rosszabb lett, ráadásul világéletemben féltem a fájdalomtól és a fogorvostól is. Na most akkor el lehet képzelni, hogy sokáig inkább hagytam a búsba. Ráadásul még a szexen kívül sem működött a társkeresés, így nem is láttam értelmét. De aztán eljött az a pont, hogy normális nemi életet akartam élni és muszáj volt. Kegyetlen volt és nálam ráadásul egyéb okokból nem működött jól az érzéstelenítés... Most már viszont azt mondom, hogy nagyon jól döntöttem és megérte. Fejben dől el, egyszer rá kell vennie magát a férfiaknak, és akkor - legjobb esetben - minden rendben lesz. Én imádom, amilyen jó lett körülmetélten. :D

30/F

2019. jan. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!