Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pattanás a péniszen Nemi...

Pattanás a péniszen Nemi beteg lennék?

Figyelt kérdés

Pár napja figyeltem fel rá hogy van egy kisebb pattanás a péniszemen, aminek zöldes-sárgás a közepe. (Valószinű gennyes a pattanás)


Napi szinten tisztálkodok pedig,igényes vagyok magamra.. Azt hittem elmúlik majd magátol de kb már ott van 4 napja.. és kezd idegesiteni...


Viszont nem fáj, nem érzek égető érzést,és nem is viszket, semmi fájdalmat és rendellenességet nem érzek..


Csak ugye ott van és ez bosszant..


Mitől lehet ez? Elkaptam volna valami fertőzést?



2019. jan. 20. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ kit vagy mit dugtál meg. Másképp nem igen lehetsz fertőzött.
2019. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát alkalmi kapcsolatom szokott lenni,van egy nő akivel havonta 2-3 szor össze járunk..


De szerintem őt közben más is kezelgeti.. Nem csak én. Többször voltam már vele régebb óta ismerem.. Nem volt ilyen problémám soha.


De attól tartok most hogy ő lefeküdt más férfival,az megfertőzte őt,ő meg tovább adta nekem...

2019. jan. 20. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Óvszer, orvos. Esetleg próbáld fertőtleníteni vagy bekenni.
2019. jan. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nézesd meg orvossal
2019. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban nekem is nőtt néha akár a farkamon is egy-egy hatalmas pattanás, látszólag minden ok nélkül, de el is múltak nyomtalanul. Soha nem fertőzés, vagy sérülés, illetve hasonló okozta. Egyébként is jött ki rajtam több helyen sok kisebb-nagyobb pattanás. Tisztítsd ki, nyomd ki, és fertőtlenítsd! Nincs semmi bajod!
2019. jan. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!