Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A jobb herém enyhén fáj...

A jobb herém enyhén fáj bizonyos pozíciókban, és egy kicsivel keményebb mint a bal, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Tegnap este épp filmezésből felálltam és éreztem hogy egy kicsit kellemetlen fájdalom (mint amikir megütődik) van a jobb herémben, de teljesen tűrhető és egy kis járkálás után teljesen el is felejtettem hogy fájna. De ma reggel felkelés után még mindig éreztem egy kis enyhe fájdalmat. Meg tegnap kicsit úgy éreztem minthe egy nagyon picit kb egy 15fokkal eltérne az iránya a másiktól, de ez mára szinte teljesen eltűnt ed csak egy nagyon kicsiny ferdeseget érzek(talán, lehet hogy ezt már csak beképzelem). Nagyjából 12-14ora telt el az első kicsi fájdalom észlelésetől és mostanra csak nagyon enyhén erzem hogy talán kicsit kemenyebb és csak neha neha fáj.

2019. jan. 20. 12:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Tényleg ezt kihagytam, már nagyjából csak egyetlen pont megnyomásara fáj, nem az egész herém fáj hanem csak ha abban az egy pontban nyomom meg
2019. jan. 20. 12:22
 2/3 Souky ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy a problémád mitől lehet, de én azt javaslom, hogy keress fel egy urológust.
2019. jan. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se itt akard magad diagnosztizálni :(
2019. jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!