Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért piros a péniszem?

Miért piros a péniszem?

Figyelt kérdés

Kb 1,5 hete vettem észre hogy a hogycső kivezetésnél a makkom széle enyhén piros és nem tudom miért lehet nem faj én úgy veszem észre hogy nem terjed nem faj nem csíp !

Európa szinten furgonozok fürdésre nem mindig van lehetőségem lehet az a baj ? Vagy valami gombás fertőzés

Ismeretlen nővel csak egy orális kalandok volt ! Picit aggódók de sajnos csak 10 nap múlva tudok orvoshoz fordulni !



2019. jan. 27. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs más tünet, fájdalom, viszketés, folyás vagy hasonló, akkor szerintem nem érdemes rajta izgulni. 10 nap múlva is bőven elegendő orvoshoz menni, ha nem jelentkezik egyéb panasz és meg szeretnél nyugodni. A higiéniára azért kicsit lehetne több időt fordítani, ha nem is fürdés, akkor legalább egy nedves törlőkendő formájában. Hordozható és praktikus.
2019. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Odafigyelnek a higéniára szoktam használni !

Semmi más tünet csak piros ! És úgy látom nem terjed !

Nem is váladékozik vagyis még nem vettem észre pedig figyeltem !

Egyszer volt gombás valamim akkor a makkom foltos ám piros volt ! Lehet az jött elő ?

2019. jan. 27. 18:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógy
2019. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mégis,milyen szinének kellene lenni ?

Van bent vér ,aminek a szine jól átlátszik .

2019. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ennyire elüt a makktól ?
2019. jan. 27. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!