Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Potencianövelő 55 éves korban,...

Potencianövelő 55 éves korban, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Annyi hirdetés van, de tudtok javasolni olyat, ami tényleg beválik? A probléma az, hogy egyáltalán nem áll fel.

2019. jan. 28. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Elsőként EKG vizsgálat .
2019. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Másodsorban a kék tablettával teljesen egyenértékű, annak generikuma. Ugyanaz a hatóanyag, de sokkal olcsóbb.
2019. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, EKG, szív, vérnyomás vizsgálat. Én nem vennék bizonytalan eredetű szarokat a netről pl, hanem máshogy frissíteném fel a nemi életemet. Ha nem vagy nős, akkor új nőkkel.:D Ha nős vagy és hűséges is, akkor pl szerepjátékokkal.
2019. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es, mi ennek a neve?
2019. jan. 28. 19:52
 5/8 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, állitólag mentális, nem szervi dolog, mert hajnalban van merevedésem. Csak amikor arra kerülne a sor, akkor nem áll fel.
2019. jan. 28. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:

No akkor a fejben kell rendet tenni .

A szex a fejben zajlik,a nemi szerv csak kellék hozzá .

2019. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy 20 éve fennáll ez a problémám. Előtte nagyon aktiv voltam szexuálisan (több, mint 1000 nő). Aztán egyszer csak lekókadt. Most találkoztam egy nővel (velem egykorú), akivel újra feláll. De aztán megpróbáltam újra mással (titokban), és lekókadt.
2019. jan. 28. 21:10
 8/8 anonim ***** válasza:
A javaslat: maradj azzal a nővel, akivel feláll.
2019. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!