Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért a semmire megyek el...

Miért a semmire megyek el álmomban?

Figyelt kérdés
Valahányszor éjszakai magömlésem van, soha nem egy szenvedélyes szexről, vagy hasonlóról álmodok, mindig csak egy WC-n ülve végzek önkielégítést álmomban, néha valami videót nézve a mobilomon. Aztán felébredek, és azontűnôdök, miért csak ennyire telik álmomban, pedig jó a fantáziám.

2019. jan. 29. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Ingerszegény környezetben élsz. Amikor nekem éjjelente eldurrant magától a cerkám, akkor minden csaj áttetsző kis blúzokban járt, melltartó nélkül. Persze minden csajnak volt párja mindig!
2019. jan. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Álmodban csak a már megtörtént eseményeket dolgozod fel. Ha még nem voltál nővel, addig csak a kezedről fogsz álmodni.
2019. jan. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
59%
utolso: amig nem voltam meg novel akkor is eleg sokszor almodtam olyat, hogy kurtam, leszoptak, stb.. szoval ez teves
2019. febr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3-as! Biztos nagy az önbizalmad, hogy bármit elérhetsz. És saját döntésed, hogy mégsem vágsz bele. Ezért igazat adok a #2-esnek.
2019. febr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!