Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » PPP van a péniszemen?

PPP van a péniszemen?

Figyelt kérdés

Már egy ideje megvannak de ma bukkantam rá teljesen véletlenül, hogy mik ezek

Szexuális életem nem volt amióta megvannak, viszont szombaton lehet lesz valami és engem zavarnak, orvoshoz biztosan még nem megyek, maximum majd ha már végeztem a tanulmányaimmal és akkor is csak teljes titokban, ha lesz kapcsolatom akkor értelemszerűen ő majd tudni fogja, de más nem

A lényeg, hogy a makkom peremén van, nem nagyok, de sűrű és azért lehet feltűnő lenne egy lánynak

Valami tippetek lenne?

Köszönöm a válaszokat



2019. febr. 6. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
azt lézerrel egy kettő eltudják távolítani
2019. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahá lézerrel 1-2 re .Ezt csak az 1válaszoló gondolja igy .

Magán klinikán 1 vagyonért .Mivel ez nem betegség a TB nem is foglalkozik vele .

2019. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

# 2


70 ezer forint körül van az ára. Nem olyan vészes az

2019. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es te tobb ilyen tipusu kerdeshez is irtal mar lebeszelni az embereket az eltavolitasrol xd

50-80 korul leszedik egy normalis maganklinikan (tb-s helyek korulmeteles meg ilyen temakban hanyagolni valo dolog) es szepen is gyogyul. Max annak egy vagyon aki 100 korul keres.

19/f

2019. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!