Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen érzés ha herén rúgnak?

Milyen érzés ha herén rúgnak?

Figyelt kérdés

Tudom furcsa kérdés, de még sohasem történt velem ilyen, és kíváncsi vagyok, hogy milyen érzés ha herén rúgnak. Eddig mindenki azt mondta, hogy nagyon rossz, de én alapból bevállalós fajta vagyok.

Szerintetek lehet mihez hasonlítani?



2019. febr. 13. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Felesleges kockázatot ne vállaljál be .Annait nem ér meg .

Majd ha véletlenül ráülsz,megtudod .

2019. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egy erős alhasi fájdalom, ami hasonló mint egy szörnyű görcsös fájdalom
2019. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljes erőből rúgás?

Nézzél feljebb a kérdésednél

2019. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
feljebb? nem látok semmit :D
2019. febr. 13. 21:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem "általában" először a heréim fájnak, utána kezdődik a szörnyű, görcsös, fojtó alhasi fájdalom, ami nagyon lassan múlik.. :D A hasfájás nélkül még elviselhető is lenne... :P
2019. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tehát akkor lényegében nem is a herék féjnak, inkább csak olyan mint egy nagyon erős hasgörcs?
2019. febr. 13. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Engem meg pont az érdekel, milyen reakciói vannak egy srácnak, akit herén rúgok.

Filmen sok ilyet láttam már, de én magam szeretném érezni, hogy a lábfejem találkozik a golyókkal. :)


Egyébként, amikor tökön rúgnak, nem igazán a golyóid fájnak, az agyadban keletkezik a fájdalom és a hasad környékén érzed.

Az ilyenkor azonnal endorfint kezd termelni, ettől van az, hogy néhány fiú a fájdalom ellenére nagyon vágyik rá, hogy tökön rúgják.

Szóval ha ki akarod próbálni, én benne vagyok :)

2019. febr. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Hát elég rossz érzés lehet, főleg, hogy olyan sérülést okozhat ami azonnali sebészeti műtétet igényel vagy hereeltávolítást. Úgyhogy nem ajánlom, hogy poénból egymást rúgdossátok. Maximum azt rúgjátok tökön aki megtámad titeket az utcán.
2019. febr. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!