Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Azok a férfiak akik 30 felett...

Azok a férfiak akik 30 felett járnak és teljes szűkületük van azok hogy bírták ki ennyi éves korukig ezt?

Figyelt kérdés
Itt is lehet ilyet olvasni meg fórumon is és hallottam ilyen emberről akinek súlyos szűkülete van, tisztítani sem tudja stb. Egy ilyen embernek nem fáj, nem gyullad be a makkja? Hogy bírja ennyi ideig? Nem szenved egy életen át ettől? Ahelyett hogy egy fél órás kis műtéttel rendbe tegye
2019. febr. 14. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Azert, mert gondolom ugy vannak vele hogy inkabb hadd budosodjon, mintsem le kelljen belole metszeni egy picit, vagy hogy mas lassa rajtuk kivul. Es mivel 100 h nincs partneruk, igy jol meg vannak egyedul budos nemiszervvel is.
2019. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. Ez nem igaz, mondom van egy haverom neki is teljes szűkülete van és tudom hogy van csaja. Őt kérdeztem de azt mondta nincs gond vele, ezt nehezen hiszem....
2019. febr. 14. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Majd leesik(lerohad) neki. És ez nem vicc.
2019. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Lerohad? Mii? Ez komoly
2019. febr. 14. 12:24
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

A fitymaszűkület önmagában nem fáj,ha az nincs piszkálva,ha a fityma nincs mozgatva és hát fityma hátrahúzása nélkül is lehet pisilni.

(Csak nagyon súlyos esetekben és ritkán van/ volt olyan mértékű fitymaszűkület ami már a húgycső nyílást is gátolta)



Tehát csak a fityma mozgatásakor éreznek fájdalmat,így azt mellőzik sajnos sokan már akkor is ha azt még krémmel lehetett volna kezelni.


Én hallottam olyanról aki sosem mosta meg a makkját még sem lett smegmás a makkja és nem is büzlik.Lehet ez is olyan mint a hajmosás (szagokra értem),ott is egy idő után öntisztuló lett a haj.

2019. febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!