Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúknál, férfiaknál is létezik...

Fiúknál, férfiaknál is létezik olyan, hogy túlzott szőrösödés?

Figyelt kérdés
Lehet ezzel kezdeni valamit, vagy marad a szőrtelenítés, vagy az elfogadás?

2019. febr. 17. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Letezik hat. Ellenben ugyanugy hasznalhatoak a villanofenyes szortelenitok mint a noknel, ami sokkal tartosabb eredmenyt ad. Kozmetikus, sulyos esetekben esetleg endokrinologus tud segiteni (ha hormonalis oka van).
2019. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet kezdeni,de felesleges .
2019. febr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne létezne. Persze megítélés és hozzáállás kérdése, hogy mit tartasz "túlzottnak".

A magadnak adott válsz pedig hibátlan: marad a szőrtelenítés vagy az elfogadás.😊 Ez is csak rajtad múlik, melyiket választod.

2019. febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Ajánlanám az elfogadást. Az én szememben a szőrös pasi a férfiasság jele! 😋 Főleg, hogy ezt a férfi nemi hormonok okozzák.

Ha küzdesz ellene, egész életed erről fog szólni... Folyton borostás leszel mindenütt, viszket, szúr.

Személy szerint jobban szeretek hozzábújni egy szőrös macihoz, mint egy csupasz békához vagy szúrós sünihez.

2019. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt inkább nőkre használják, ha valamilyen betegség miatt olyan területen is erős testszőrzet jelenik meg, ami a férfiakra jellemző.

Férfiaknál van olyan, akinek erősebb a testszőrzete, de ezzel nincs teendő. Ha zavaró, marad a szőrtelenítés.

2019. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 " Lehet kezdeni,de felesleges ."


Hát ezzel nem értek egyet. Én pl fiatal koromban nem mertem csajozni, strandra menni azért, mert a vállaim, a hátam, mellhasm és a hasam mind-mind olyan szőrös volt, mint Chewbacca-nak. Na kösz nem.

Én egy Philips Body Groom nevű, kifejezetten a férfitest szőrtelenítésére szolgáló készüléket használok a felsőtestem frontrészén. A hátamat, vállamat pedig egy darabig gyantáztattam, most meg epilátorral kezelem.

És sokkal tisztábbnak, elfogadhatóbbnak érzem magamat, mint Csubakkaként.


Suliban beszólásokat kaptam, hogyha annyi tollam lenne, ahány szőrszálam van, akkor repülni tudnék. Járóbekecs. Szőrmók. Partiprém. Stb stb. Nem hiszem, hogy kíváncsi kellene legyek az ilyesmire. Imádom az életet csupaszon, kétnaponta negyed óra az egész.


Igazából ezt nem lehet tökéletesen elfogadni. Magamra erőltethetném, hogy együttéljek ezzel, de nem lenne őszinte.

2019. febr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül tettem fel a kérdést. Látom és tudom,hogy van akinek bejön a szőrös férfi test, hiszen férfias,bár megoszlanak a vélemények. Nálam nem erről van szó. A szőrösségnek is vannak határai és én már jóval a határ felett érzem magam.Szó szerint mindenhol erős,dús,fekete szőr van rajtam.
2019. febr. 18. 06:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem betegség, nekem is van fiatalon olyan hely, ahol erősebb a szőrzet, mint másnak, Pl a hasamon,de a karomon meg alig van, szerintem ez genetika 19f
2019. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!