Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az hogy már lassan...

Miért van az hogy már lassan 40 éves leszek és máshogy néz ki a péniszem mert nekem mindig rajta van a bőr és nem jön fel sehogy a bőr mint a többi férfinak?

Figyelt kérdés
2019. febr. 21. 07:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Fitymaszukulet, nem?
2019. febr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Eddig nem tünt fel?
2019. febr. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De csak nem foglalkoztam vele.

Fitymaszűkület? Azzal nem úgy van hogy nem lehet szexelni?

2019. febr. 21. 08:30
 4/10 anonim ***** válasza:
A szűkület mėrtėkėtől függ, a szex.
2019. febr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Túl van ez a fitymaszűkület dolog lihegve. Nekem se jön fel teljesen a bőr, mégis volt több barátnőm, feleségem. Soha nem volt gondom sem a szexszel, sem a higiéniával, sem semmivel.
2019. febr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát azért ez már elég kiábrándító, hogy valaki 40 évesen ne tudná, hogy a bőrt hátra kellene tudni húzni, hogy leél egy fél életét, mire valami neki "gyanússá" válik! Aztán meg úgy kérdez itt mint egy 10-13 éves!
2019. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
...azaz bocsánat, tudta, hogy van valami, ami gond lehet, de ha nem is 40, de minimum 30 évig meg se mozdította a valagát annak érdekében, hogy tegyen is valamit saját magáért, legfőbbképp a férfiassága egészségéért! Most komolyan, férfi az ilyen? Hogy lehetnek bizonyos emberek ennyire igénytelenek? :O
2019. febr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6. Nem foglalkoztam vele eddig...
2019. febr. 21. 13:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát az elég szánalmas azért! Rád nézve az, hogy ennyire nem törődsz a férfiasságoddal, de még magaddal sem, már ne is haragudj! Azért úgy egy húsz éves kor körül már illett volna felnőnöd! Barátnőd még nem volt? Vagy mit szólt hozzá?
2019. febr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet így is állítólag szexelni,de az elhanyagolt és nem tisztán tartott pénisz esetében akár gyulladás is felléphet és egyéb szövődmények


Hogyan tisztálkodtál eddig?

2019. febr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!