Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges húgycső gyulladás?

Lehetséges húgycső gyulladás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ma reggel/delelőtt azt vettem észre, hogy a makkom végénél (hogycső nyilas) enyhén de kb folyamatosan viszkető érzés van. Pisilésnél enyhén csípős. Nem volt semmi együttlét.

Amennyiben megmarad ez az érzés, kedden tudnék menni háziorvoshoz, az késő (olvastam olyat, hogy rámehet a vesére stb)? Előre is nagyon szépen köszönök minden segítő hozzászólást!



2019. febr. 23. 19:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve, váladékozást nem tapasztalok.
2019. febr. 23. 19:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha probléma marad,akkor urológia,és nem házi orvos .
2019. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Háziorvost azért írtam, mert kedden egyébként is mennem kell, és akkor elmondom a panaszomat.
2019. febr. 23. 19:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha bírod addig, ráérsz. Ha elkezd a gyulladás felfele terjedni, a falat fogod kaparni és már holnap ügyeleten leszel. Mindenesetre, igyál nagyon sokat!
2019. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért Írtam az urológiát,mert ez nem a háziorvos területe .

Ő is ide továbbitana csak .

A sűrgősségiről is ide küldenének.mert ez nem jelent életveszély . A sűrgősségin is nagy változások vannak,az ellátások körében ez évtől.

2019. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a hasznos tanacsokat!

Egyel nott a tapasztalatom, a szappan csipte azt a teruletet ami viszket, ez kicsit segit a problemam beazonositasara?

2019. febr. 23. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!